Blackout
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
362

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• dünya zaten 3 günlük dostum :D ha üç gün önce ha üç gün sonra. artık bi senelik tecrübe daha katmış oldun yaşamına. inşallah ömrün boyunca yaşayacağın ilkler hep böyle güzel olur. ben foruma temmuz sonuna doğru anca dönerim :D sen yazın keyfini çıkar. insan kendine ve sevdiklerine vakit ayırmalı :D
    Eyvallah adamım eksik olma. :) İlk defa 3 gün önceden doğum günü kutlaması alıyorum. Bir ilk yaşattın bana. :tongue: İrtibatı kopartmayalım, sen forumda tekrar aktif olunca güncellemelere başlarım yine. :D
    dostum bu aralar yokum forumda. belki doğum gününde online olamayabilirim. şimdiden doğum günün kutlu olsun. Allah hayırlı ve uzun bir ömür nasip etsin :)
    Yok buralardayım dostum ama iş güç işte naparsın. :) Eskisi kadar aktif olamıyorum. Siteden bağımsız genel anlamda sıkılmışlık var bir de... PC için şöyle uzun bir zaman bulduğumda direkt oyun açıyorum.. :D
    WinRAR'da isminle reg dosyası açma konusunu biraz açabilir misin? Hayır, kullanacağımdan değil de; genel kültür olsun. :)
    Kota dolduğundan teşekkür edemedim.
    Umarımı sizi bayıltmamışımdır. :) Bir de belki çok ısrar ettim ama size daha kolay nasıl ulaşabilirim eğer sakıncası yoksa tabi.Gerçekten ne kadar teşekkür etsem azdır.Vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.
    Selamlar,
    Yardımcı olmak ne demek sabrınıza çok teşekkürler.Bense biraz sabırsız davrandım galiba kusura bakmayın.En iyisi önerdiğiniz gibi hiç bu OC işine girmeyeyim.Sizin kadar bilgili olamadığım için bu riske değmez.Sonuçta dediğiniz gibi iyi bir sisteme sahibim benim tek takıntı haline getirdiğim olay Win 7'nin puan olayı :) Gerçi o da çok kötü değil ama daha iyi görmek istedim.SSD ile ilgili verdiğiniz bilgi çok mantıklı bugün deneyeceğim. Bari onun puanı yüksek olsun (kandırmaca da olsa :) ).Ona da ayrıca teşekkürler.
    Kabul ederseniz iki sorum daha olacak.
    1-Anakartım Gigabyte X58A-UD3R ve uyku modundayken uzaktan uyadırıp teamviewer ile bağlanmak istiyorum ama uyku modunda olduğu için bağlanmıyor.Faks modem bağlamamı önerdiler ama uygun değilmiş bu anakarta haliyle o iptal oldu.Ne önerirsiniz.
    2-Birde SSD'yi SATA 3 girişine takınca sistem donuyor.Bir kaç gün hep dondu zmn zmn.Sata 2 ye taktık sorunsuz kullanıyorum.Bsayarcım sebep olarak bunu söyledi.Bununla ilgili ne önerrsinz.
    Selamlar Blackout,
    Müsait bir zmnda mesaja cvp verebilirseniz çok memnun olacağım. Tekrardan teşekkürler.
    Selamlar,
    İlgi alakanıza ve hemen verdiiniz cevaplarınıza çok çok teşekkürler.
    Yalnız sizin kadar bilgili olmadığım için bu Overclock ne diye sorsam belki saçma gelebilir.
    Fkat bu sistemi kurma sebebim yüksek puanla karşılığını almak için aslında. Sistem hızımdan memnunum arada ufak donmalar yaşanıyor. Bir de ilave etmem gereken bir konu daha var. Sistem diskinden ayrı olarak, 4 adet HDD daha var ve bunlar SSD değiller. 1 adte: 2TB 3 adet: 1 TB.
    Bunlar dışında OC dediğiniz olayı nasıl ilave edebilirim. ya da bu da modül gibi takılan bir şey midir? Yardımlarınız için gerçekten çok teşekkürler. Sizin gibi ilgili ve bilgili :) kişiler bulmak kolay değil. Şimdiden bayramınızı kutlarım. aslında cebinizi rica etsem acil durumalrda sahte bsayarcıların yalanlarına kanmak yerine, işin erbabından bilgi alsak ayıp etmiş mi olurum?
    Hayrılı günler,
    Hayrılı bayramlar...

PS. Özel mesaj atamıyorum 15 post falan bişeler diyor anlamadım :)
    selamlar sizden rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz? Sizin için siteye üye oldum. win 7 puanınız süper ama benim bsayarın özellikleri yanlış anlamayın fakat daha iyi diye tahmin ediyorum ama puan ortalamam 7,2.
    Süper anlamıyorum fakat idare ediyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.
    ayavuzgs@hotmail.com veya özelden msj atabilirseniz telimi de verebilirim,sorunu daha çabuk hallederiz.
    Özellikler:
    HDD:OCZ Vertex 3 SSD Sata 3 120GBİ
    şlemci: i7 950 3.07ghz 2.66ghz
    Anakart: gigabyte x58a UD3R
    Ram: 4GB DDR3 1333mhz Kingston Tek modül x 6 Adet = Toplam 24 GB (fakat kullanılabilir 16GB diyor)
    Ekran Kartı: Asus GTX560 Ti Direct VII - DDR5 1GB 256bit
    Windows 7 64bit Home Premium (orjinal ürün)

Performans Bilgisi:
    işlemci: 7,4
    Bellek (RAM): 7,5
    Grafikler: 7,7
    Oyun Grafikleri: 7,7
    Birincil Sabit Disk:7,2
    Vaktinizi aldım. Çok çok teşekkürler.
    sizden bu duyuruyu aldıysak bizlerde clean clear kullanarak bizlerde bilgisayarımızı temizleyebiliriz.........
    Kardeşim mrb. Elinde sağlam bi PDF Editor var mı :)
    Link gönderirsen memnun olurum
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler