BlackNatsuZero kullanıcısının son içeriği

1. B

J7 Prime Yeşil Işık Yanmıyor

İki gün önce sarj aletim bozuldu ve telefonumu sarj edebilmek için şekilden şekle sokuyordum doldurana kadar canım çıkıyordu dün baktığımda sarjımın %100 olmasına rağmen hala kırmızı ışığın yandığını gördüm yeni alet aldım gene aynı yeşil ışık yanmıyor
  2. B

Diş ağrısına ne iyi gelir?

Cevap için teşekkür ederim Ameliyatını oldum 2 ay geçmesine rağmen hala dikişler ağzımda ? Diktilleri tüp düşüyor geri dikiyorlar böyle devam ediyor sinirler toparlamaya başladı ama üst dişlerime vuruyor acısı kaynağı daha alınmadı zor yerde kemiği kırar
  3. B

Ön yükleme Yöneticisi hatası bakar mısınız?

Yaklaşık şubattan beri kullanmıyorum bilgisayarı klavye bilmem nesini sildim yanlışlıkla böyle oldu ben yeni harddisc takıyım bari ?
  4. B

Buna baktım da klavye işe yaramıyor ki boot menüsüne girip bunları yapayım.? Kanser oldum. Usb takınca direkt girecek mi oraya ?
  5. B

0xc000000e Gerekli bir aygıta erişilemediği için, ön yükleme seçimi başarısız oldu. Hatasını alıyorum çalışır halde olan klavyem maalesef işe yaramıyor Ps2 dönüştürücü kullanmama rağmen lütfen bu sorunun çözümünü söyler misiniz bilgisayarımda DVDROM ya da CDRom aygıtı yok.
  6. B

Diş ağrısına ne iyi gelir?

Benim alt çene bölgemde kist var ameliyat olacağım ama 3 ay sonraya verildi randevu. Kisti gördükleri için diğer dişlerimi ihmal ettiler onlar ağrıyor. 3 tane Alveres yuttum. Biraz geçti ağrı var hala özel Dişçiler kısa sürede müdahale eder mi ağrıyan dişlere
  7. B

Uygulamalar nasıl Sd karta taşınıyor.

Samsung Galaxy J7Prime kullanıyorum iyi bir hafıza kartı aldım. Yüklediğim oyunları dahili depolamaya değilde hafıza kartına yüklemek istiyorum ama taşıdığımda uygulamanın bir hepisi değilde birazı sd karta taşınıyor geri kalan hala dahili depolamada kalıyor.
  8. B

Oyun Önerilerinizi Bekliyorum!

Keyifli vakitler geçirebileciğim Android mobil oyunlar arıyorum. Özellikle online olabilen birkaç oyun olsa güzel olabilir. Bu zamanlarda Darkness Rises ve Pubg çok oynadım ama Pubg den sıkılıp Darkness rises e takmış bulunmaktayım ama telefonumda birkaç oyun daha olması iyi olur önerilerinizi...
  9. B

windows Hata kurtarma klavye çalışmıyor

Merhabalar sinir bozucu bir sorun ile karşı karşısayım Bilgisayarımı sorunsuz bir şekilde kullanırken ekran kartımı takmak istemiştim çalışıyordu ama görüntü sürücüsü yanıt vermeyi durdurdu ve kurtarldı diye hata alıyordum Onu bir şekilde hallettim ekran kartını çıkartarak ama bu seferde...
  10. B

Bilgisayarımda Anlamlandıramadığım Sorun

Hiç ekran kartında yanma izi yok :D Tamam arada ısındığında böyle yapardı soğutucusu bozulmuştu yenisini takınca eskisinden daha iyi geldi oyun oynarken gitse neyse de youtube açıkken gitmesi abov ne oluyor dedirtiyor neyse 3 ay sonra iyi bir sistem toplayacağım kasa ve psu hariç :D
  11. B

Sahiden de arızalanmış durup dururken onu çıkarınca düzeldi anlamadığım şey bu google açık diye niye böyle yaptı baya ilginç Yeni soğutucu taktım 20lerde falan takılıyor hiç ısınmıyor. :D Silikon yapıştırıcı bile erimemiş.
  12. B

İşten geldim bilgisayarımı açtım her zamanki gibirutin bir şekilde kullanıyordum 1 saat oldu birden ekran rengarenk oldu ve görüntü gittibdedim herhalde ekran kartı ısındı ama buz gibi iyi soğutuyor soğutucu sonra oradan çıkaıp onboard ekran kartına taktım gene aynı ssinyal yok diyor...
  13. B

Askerlik Durum Belgesi Hakkında

:D Benim acildi yarın teslim edeceğim tüm dosyaları yoksa bende bilirim internetten yapmayı :D :D oh mis
  14. B

Hallettim :) şubeye gitmek daha akıllıca İnternet üzerinden yaparsan 10 gün içinde sisteme işliyormuş ama şubeye gidip tescilini yaparsan birkaç dakika 15 dakika falan.
  15. B

İş için askerlik durum belgesi çıkartmak istiyordum e-devletten ama Sanırım yoklama zamanım gelmiş şubeye yönlendiriyor. İnternet üzerinden tescil yaptırabiliyor muşum. O tescili yaptırdıktan sonra hemen askerlik durum belgesini çıkartabiliyor muyum?