Bagcivan
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
1

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• yeee maann yeee maannnn o freestyle neydi meeen fuat batı berlin İstanbul oğlum burası oldugun yeri bil şişko ! :D
    3 nankör 1 araya gelmiş çekip gitmiş şeref , esefle kınama görevindeki yalakalıkla mükellef :)

:D
    Kısaca eski nesil sdn diyelim :)
    Ban almasaydım belki bende yeşil olacaktım :)
    Neyse sorumluluk almak için gelmiyoruz, kafa dağıtmak için geliyoruz değil mi? :)
    Hey man :D Nerelerdesin dicem saçma olacak :D Nasılsın bayadır girmiyosun foruma
    Sağol kardeşim seninde bayramın mübarek olsun :)

Nasılsın iyimisin konuşamıyoruz bayadır
    selamlar
    internette arama yaparken yazdıklarınızı gordum. ben internette bircok email extractor harvester ve crawler
    programı buldum. ama bunların hicbiri bir web sayfasının database inde arama yapmıyor. bu database in sifreli bir
    girisi de yok. yani linke tıkladın mı o bilgilere zaten ulasabiliyorsun. yani www.ilanlar.domaine.com un icinde
    istedigim email adresleri mevcut ama bi turlu extractor programları cıkaramıyorum. bildiginiz bie domaindeki
    butun linkleri tarayıp emailleri cıkarıcak program var benim email adresim:uzunmehmet01@yahoo.com
    Özel insanlar özel günlerde hatırlanır, güzel dilekler güzel insanlara yollanır. Bu özel günde bütün güzellikler senin olsun. Kandiliniz mubarek olsun.
    ya komutanım hiç mi çarşıya çıkmıyon. çarşıya çıktığında dürt bazen bizi. ;)
    Bagcivan
    Bagcivan
    Şöyle bir bakayım dedim eskilere. Neler neler yaşanmış. Şimdi anılara biraz daha netleşti tadı damağında kalan dönemlermiş. Son zamanlarda giriş yaptığını gördüm sanırım bir aktif sen kalmışsın :)
    tuskilidi
    tuskilidi
    evet güzel zamanlardı :D arada sırada bakıyorum buraya. mesajını görmek sevindirdi beni. :))
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler