AZERBAIJAN-LAND OF FIRE
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
164

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj kategorileri Hakkında Geçerli ödüller

• Nanoteknoloji ile insanin çok uzun yasamasinin mumkun ola bilecegini soyluyorlar Yani en azindan 200-300 you yasaya bilecegini bunu yapmak icin insan organlarina nano manipulasyon yapilip organlarin yapisi daha saglam Hale geliyor.
    Ben Nanoteknoloji ile ilgileniyorum ve BU alanda hala cik daha yolumuz var
    Gecmis ne de gelecek yok tum olaylar ayni anda bas veriyor , bizim sayisiz kopyamiz var ve tüm hareketler sonsuza dek kopyalarimiz tarafindan tekrarlaniyor(A.Einstein). Aslinda simdi doguluyoruz,simdi ilk kez okula gidiyoruz,aslinda simdi olum torenimiz ve daha neler.Belki de ölen yakinlarimiz aslinda ebedi olarak bizimle,cunki her hareket sonsuza dek tekrarkaniyor ve bizim hayatimiz belki de ebedi😀😀
    • Beğen
    Reactions: EFI Shell
    Alper S
    Alper S
    Hocam bu denilen şey "Zaman" hakkında galiba. Yani eğer zamanda yolculuk olayı gerçekse mantık olarak zamanı geri sarmıyoruz zamanda seyahat ediyoruz. Yani her "an" için, her milisaniye, her nanosaniye için bir tekrar bulunuyor demek. Her "an" için aynı şey bulunuyor demek. Biz öldüğümüzde ölmüş olacağız ama bizi geriden takip eden "an"lar sonsuz kere ölecek. Ben katılıyorum sayın A. Einstein'e.
    AZERBAIJAN-LAND OF FIRE
    AZERBAIJAN-LAND OF FIRE
    Eger bir gun eski anilarla iletisim gereksinmleri her sey farkli ola bilir
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...