Atacan Çelik kullanıcısının son içeriği

1. A

Gaming Notebook Önerisi

Hocam sorun yaşayan da çok aksine hiç sorunsuz tıkır tıkır kullanan da var ki çevremde de örnekleri mevcut. Müşteri desteği de sağlam. Diğer markalar malzeme kalitesi olarak elbet daha iyidir fakat fiyat olarak monsterdan çok daha uçuk fiyatlara satılıyorlar.Bu özelliklere sahip bir Asus 15bin...
  2. A

Gaming Notebook Önerisi

Kararımı verdim arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Tulpar T7 modelini alacağım👍
  3. A

Gaming Notebook Önerisi

Hocam güncel oyunları oynamak isterim ve kullandığım programlar için rahat bir kullanım isterim. Önümüzdeki 4 5 sene kafam rahat olsun beklentimi karşılasın isterim ben. Daha ucuza da bilgisayarlar var tabii ki mesela Abra A7 modeli var GTX1650 ve i7 işlemcili 9000tl fiyat bandında. İ5 işlemcili...
  4. A

Gaming Notebook Önerisi

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ben de böyle düşünüyordum açıkçası fakat internette bir bilgi dolanıyordu öyle. Peki attığım bilgisayar nasıl bu fiyata değer mi sizce almalı mıyım yoksa daha düşük fiyatlılara mı bakayım? 1604650192 Ya açıkçası laptop daha rahat bir kullanıma sahip...
  5. A

Gaming Notebook Önerisi

Herkese selamlar. Kısa zaman içinde konu açmıştım fakat hala karar verebilmiş değilim. 10-12 bin TL arası Gaming notebook arıyorum. Aklımda marka olarak Monster vardı. Önerebileceğiniz marka veya model var mıdır? Tulpar T7 V20.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Tulpar T7 V20.2 17,3"...
  6. A

Notebook tavsiyesi

Aslında bir bütçe ayırmadım fakat notebook fiyatlarına bakınca sanki daha fazla ödeyip daha iyisini almak mantıklı gibi geldi. RTXli model 200gb, 500gb ssdli hali yaklaşık 12.200e denk geliyor. Bu kadar paraya değer mi almalı mıyım yoksa Abra alsam işimi görecek midir? Normalde 10300dü Tulpar...
  7. A

Notebook tavsiyesi

Arkadaşlar herkese selam. Öğrenci olduğumdan ve seyahat etme imkanım olduğundan masaüstü yerine dizüstü bilgisayar tercihi yapmak durumundayım. Aklımda Monster almak var. Oyun oynayan ve bölümüm gereği program kullanan biriyim haliyle iyi bir bilgisayar almak istiyorum. Tulpar T7 v20.2 aklımdaki...
  8. A

SteelSeries Arctis 3 Engine Sorunu

Evet yaptım fakat sorun ses kartıyla alakalı olsa gerek.Çünkü kulaklığı taktığım zaman ses kısmında Hoparlör+SSE3 gözükmesi gerekirken sadece Hoparlör gözüküyor ve ayarları kullanamıyorum.
  9. A

Yazılımı silip baştan kurdum.Ve evet her şey takılı.
  10. A

Arkadaşlar hepinize merhaba, yaklaşık 1 hafta önce SS Arctis 3 aldım ve şimdilik çok memnunum fakat tek bir sıkıntım var bu kutunun içinden çıkan key ile Steelseries Engine 3 yazılımını indirdim fakat yaptığım ekolayzer ayarları ve diğer ayarlar aktif olmuyor, seste bir değişiklik olmuyor yani...