Asteriks kullanıcısının son içeriği

1. Asteriks

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

HTC Freestyle Layout Themes
  2. Asteriks

Uyduyu HDMI ile TV'ye Bağlıyorum Görüntü Var Ses Yok

Geçen günlerde internetten uydu alıcısı aldım. Her şeyi sorunsuz bir şekilde TV'ye bağladım görüntü vardı fakat ses yoktu. Başka bir HDMI kablo ile denedim yine aynı şekilde görüntü vardı ses yoktu. Daha sonra aynı HDMI kablo ile TV'ye Laptop'ımı bağladığım bu sefer ses de vardı görüntüde...
  3. Asteriks

HTC U Ultra özellikleri ve görselleri sızdı!

Özellikler iyi ama tasarım olarak HTC bitmiş. Note 7 yeniden çıktı sandım.
  4. Asteriks

HTC 11 özellikleri ve fiyatı sızdı!

Bu kadar kesin bir şekilde yazmayı nasıl başarıyor anlamadım.
  5. Asteriks

Oyun alana, başka bir oyun hediye!

Ubisoft'un mağazasında Electronic Arts'ın oyunları ne zamandır satılıyor ?
  6. Asteriks

HTC 10 Evo yeniden görüntülendi!

Allah belanı versin Apple. Senin yüzünden kimse kulaklık girişi koymayacak artık. Kötü örnek oluyor adamlar. 3 GB Ramin neyini beğenmediniz yav.
  7. Asteriks

Türk Telekom'dan Gençlere Özel Selfy Hizmeti

GNÇ'nin daha şekilli hali. Operatör ismi değiştirme iyiymiş ama kesin para alırlar.
  8. Asteriks

The Crew Ücretsiz Oldu!

Oyuna sahip olanlara da Wild Run DLC'sini verselerdi be . . .
  9. Asteriks

PES 2017'de Türkçe Spiker mi Olacak ?

Ve malesefki bu bir hataymış... :( Bizim Hasan abimiz var. Pre-purchase Pro Evolution Soccer 2017 on Steam
  10. Asteriks

PES 2017'de Türkçe Spiker mi Olacak ?

PES 2017 Steam'da 160 lira gibi oha sen pessin bu fiyat ne dedirtecek bir fiyata ön siparişe açılmış. Bende Steam sayfasına bakarken de şunu fark ettim. Pre-purchase Pro Evolution Soccer 2017 on Steam Seslendirme bölümünde Türkçe'de var. Acaba Türkçe Spiker mi olacak dedirtti. Bu konuda her...
  11. Asteriks

PES 17 Gamescom Fragmanı Geldi

Biz İngiliz ve Alman ligini beklerken İspanya ligi gitmiş ! Modlarla uğraşıcak yine millet... Product Information | Pro Evolution Soccer 2017 Official Website İspanya ligi takımlarının isimleri amma saçma olmuş, İngiltere liginde yine tahmin ediliyordu neyin ne olduğu.
  12. Asteriks

PES 17 Gamescom Fragmanı Geldi

İngiliz liginin tamamen lisansını alınması veya Alman liginin eklenmesi konusunda kesin bilgi yok sanırım. Fakat Liverpool, Arsenal, B. Dortmund ve B. Leverkusen'in eklenmesi iyi olmuş. (Schalke 04 daha öncede vardı sanırım)
  13. Asteriks

Söyle Rahatla

Hasta hasta nöbetçilik yaptırıyorlar yav !
  14. Asteriks

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Şu sadeliğe şıklığa bakar mısın ?
  15. Asteriks

Ne dinliyorsunuz?

Kanye West - Famous