A
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• zaman ayırdığınız için teşekkür ederim, sizden son bir ricam olacak benim için hangi gün kurulduğunu bilen bir arkadaşınızdan öğrenebilir misiniz?
    Çarşamba günü diye biliyorum ama perşembe de olabilir uzun süredir gitmediğim için ki hayatımda bir kere gittim zaten :D tam hatırlamıyorum.
    Hala kuruluyor diye biliyorum.Çarşamba pazarıydı galiba tam adı.Hayatımda bir kere gittim benim söylediklerimi arkadaş anlatmıştı.Dediğim gibi ben mesela bir sürü kulaklık gördüm en müthişlere taş çıkartabilen ama çalışıp çalışmadığının garantisi yok ama ucuz yani.Duruma göre değişik şeyler bulabilirsin.Bazen hiç teknolojik şey bulamazsın bazen çok bulursunuz.Değişik bir pazar böyle tam çalıntı malların satıldığı yasa dışı bir yere benziyor ki çoğu mal çalıntı, bulma falan sanırım.Ama arkadaş flash bellek aldı ucuza 4 veya 8 gblik çalıştı tabi baya oldu şimdi elinde değil o bellek.Sonra öbürü ps2 mi ne almıştı ps 1 mi ne.İçindeki bir şeyi çıkıkmış diye çalışmamıştı sanırsam böyle şeyler işte.Umarım yardımcı olmuşumdur ben kesin öyle herşeyi bulursunuz çok ucuza çalışır falan demiyorum denk gelirseniz.
    Tam adı çarşamba pazarı sanırsam.Kime sorsan gösterir yani otogarın arkasında diye biliyorum.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler