apolat kullanıcısının son içeriği

1. A

Apple kimliği hatası

ayarlar - apple kimliği - cikis yap - telefonu kapatıp açın - icloud'a tekrar giriş yapın.
  2. A

Güncelleme Sonrasında Telefonum Kafayı Yedi

Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek bu adresten garanti durumunu kontrol edebilirsiniz. bildigim kadariyla apple urunlerine store olan tum ulkelerde garanti veriyor. sanirim satin alali bir seneyi gecmedi ve cihaziniz garanti kapsaminda. rahatlikla apple store'a...
  3. A

sarja taktiginizda bir anda yuzde kirk seviyesine geliyorsa sorunun kesinlikle pilden kaynaklandigini soyleyebilirim. yazilimla hicbir ilgisi yok. hatirlarsaniz bu durum 6s'lerde yasandi ve garanti kapsaminda olmayan cihazlar bile 29 dolar karsiliginda pil degisimleri yapildi. urunu apple...
  4. A

alti aylik telefonun pil kapasitesinin bu kadar hizli dusmesi normal degil. su anda pilden kaynaklanan bir sorun gibi gorunuyor. ancak pili kalibre edip tekrar kontrol etmenizde fayda var. ( bataryayi tamamen bitirin. bir iki saat boyunca araliklarla telefonu acmaya calisin. yani mumkun oldugu...
  5. A

kullaniciyi yanlis yonlendirmeyin. catalina ile birlikte itunes'un fisi cekildi. artik finder ile telefon sifirlanip guncelleniyor. zaten son surume yukseltmissin. sorunlarin devam ediyor mu? birde pil sagligi icin baska programa ihtiyaciniz yok. telefonunuzdaki ayarlar-pil kisminda pilin...
  6. A

Modem Mac adresi ve kablosuz sorunu

modem arayuzune ethernet kablosu ile baglanabilirsin.
  7. A

Bose qc35 mi? Sennhieser momentum wireless mi?

bende uzunca bir zaman over ear kulaklik arastirmasi yaptim. sonunda audio technica ath-m50x te karar kildim. gayet basarili bir kulaklik. bunun haricinde maudio hdh-50 urununude tavsiye edebilirim.
  8. A

Klavye'yi kullanarak pencereyi nasıl sürükleyebilirim?[Çözüldü]

alt ile bosluk tusuna birlikte bas. sonra tasi menusune bas. sonrada istedigin yere ok tuslari ile surukle
  9. A

Tavsiye - Sennheiser Momentum & Sony MDR-1R

sagolasin, epeyce arastirdim. her forumda farkli dusuncelerle karsilastim. ama herkesin hem fikir oldugu bir urun olan audio technica ath-m50x aldim. bakalim methedildigi kadar kaliteli bir kulaklikmi.
  10. A

Tavsiye - Sennheiser Momentum & Sony MDR-1R

merhaba arkadaslar, kulaklik alacagim. ancak Sennheiser Momentum ile Sony MDR-1R arasinda kaldim. kullanan arkadaslardan tecrubelerini paylasmasini rica ediyorum. simdiden tesekkurler.
  11. A

Sabit disk dolmak uzere

merhaba arkadaslar, asus s400ca laptop kullaniyorum. bu cihazda biri 24 gb ssd digeri 500 gb sata olmak uzere iki disk var. normalde sistem sata diske yuklu idi, ssd ise kurtarma bolumu yapmislar. ben biraz daha hizli olsun diye sistemi ssd e yukledim. tabi windows 8.1 in 20gblik yer...
  12. A

Windows 7 RAM Sorunu YARDIM

iki tane ram var sanirim. ilk once birer birer dene. bozuk olmadigindan emin olmalisin.
  13. A

Kurtlar Vadisi Pusu 190. Bölüm Fragmanı | 25 Nisan 2013 Perşembe | 20:00 | atv

hooop... dondukmu basa. keske tadinda bitirselerdi.nerde o ilk bolumler ah ahh. hatirliyorumda, ilk sezon kurtlar vadisi saatinde sokaklar tenhalasirdi.
  14. A

[Sona Erdi][Kampanya] ESET Smart Security 5 | Promosyon Lisans Dağıtımı / 3

cok tesekkurler ustad. lisans geldi ve basarili. sagolasin.