AngGrry3 kullanıcısının son içeriği

1. A

Xbox Live Gold

Tamam teşekkürler ---- Mesajlar birleştirildi ---- Şuanda Almaya çalışıyorum fakat Microsoft desteğine başvurun Ödemenizi işleme alamıyoruz. diye bir hata çıkıyor ?
  2. A

Xbox Live Gold

Hocam özelden konuşalım mı ?
  3. A

Xbox Live Gold

Mert Alper Bende şuan xbox live gold var yinede 169 tl ye alabilirim değil mi çünkü satın al dediğimde 169 tl yazıyor - Normal hali 260 tl Forza Horizon 4 Standard Edition Satın Al - Microsoft Store tr-TR - orda üstü çizli 260 tl yazıyor ztn
  4. A

Xbox Live Gold

Pc de oynuyorum da live sayesinde forza horizon 4 ü 250 tl yerine 170 tl ye alabiliyoruz
  5. A

Xbox Live Gold

Tamam çok saolun Özgür hocam oyunu yarın alıcam oynarız beraber ---- Mesajlar birleştirildi ---- Mert Alper ben gamepass ile değilde xbox live gold ile alıcam yinede sıkıntı olmaz dimi iptal ederim
  6. A

Xbox Live Gold

Ben bugün 1 tl'ye xbox live gold aboneliği aldım şuanda indirimde fakat bunu aldıktan sonra otomatik aboneliği yenileme geliyor aylık 59 tl , otomatik yenilemeyi kapattığınızdada abonelik iptal oluyor şimdi ben for horizon 4 ü bu üyelik sayesinde indirimli alıcam fakat aldıktan sonra bu...