AndroidSunucusu kullanıcısının son içeriği

1. A

Mobilde silinen dosyaları yedekleme

Aynı bilgisayardaki gibi telefonunuzdada bir ' ÇÖP KUTUSU ' yapmak istiyorsanız bu program tam size göre.
  2. A

E3 oyun fuarındaki oyunların grafikleri neden daha iyi ?

bizim arkadaşda gtx 960 var oda ultrada ama o grafik ayarlarda değil aynı sorun herkesde var videoda ki gibi bütün the division oyunlarında var sıkıntı örneğin watchdogs için özel e3 fuarındaki yama grafikleri çıkarıldı ilk defa aynı grafiklerle oynuyorum diyen birisni gördüm.
  3. A

PAYDAY 2 kamerada baloncuk sorunu

herkese merhabalar beyler payday 2 ücretsizdi indirdim ama kamerada anlamsızca her bölümde hatta ana menude saçma sapan baloncuklar var onları nasıl kaldırabilirim ?
  4. A

stmert kardeşim dediğim o kadar mantıksızki cidden hayattan soğuttun. ultrada oynasan bile o grafikleri alamıyosun anlatabildim mi ? ubisoftun yaptığı bi saçmalık bu ama neden yapıyor buna anlam veremiyom. sen o grafikleri o oyuna yerleştirebilmişsin niye satışta değiştiriyosun ki çok saçma
  5. A

H1Z1 AÇILMIYOR

Beyler H1Z1 King of the kill de dosyaları doğruladım ondan sonra oyuna girmemeye başladı yani basıyorum simgeye o play tuşu bile gelmiyor oyunu sildim yükledim yine olmadı sorunun sebebini bilen var mı ?
  6. A

herkese merhabalar E3 oyun fuarında tanıtılan watchdogs, the divison, rainbow gibi oyunlar muazzam grafik yapısına sahipken oyun çıkış yaptığında ise bu grafikler düşüyor beni burda ilgilendiren rainbow. grafikleri e3 deki gibi olmasını istiyorum da bu mümkün mu ? ne demek istediğimi videoda...
  7. A

Bilgisayarımın fanından motor sesi geliyor

yok tam fandan geliyor eminim
  8. A

Bilgisayarımın fanından motor sesi geliyor

merhaba arkadaşlar bundan 6 ay önce monster abra a7 v5.2 almıştım son zamanlarda fandan motor gibi ses gelmeye başladı fanını açtım temizledim ama sadece önünü ve kenarlarını temizledim fanı çıkartamadım daha doğrusu çıkartacak o yapıda tornividam yoktu neyse hallettim işi 3 gün birşey yoktu...
  9. A

Rainbow six siege starter edition nedir ?

Hayır
  10. A

evet oyun sonsuza kadar bizde kalacak. rainbow started editionda satılan herşeyin fiyatı normal rainbowla aynı tek farkı operatörler daha pahalı silah skinleri vs. aynı
  11. A

oyunu aldım alacak arkadaşlara tavsiye ederim yaklaşık 15 saatlik oynanışla 1 operatör açılır gibi görünüyor
  12. A

Rainbow six siege starter edition nedir bitiş tarihi ne zaman ?

Beyler Rainbiw six siege stardet edition 40 tlye satışa sunulduğunu biliyorsunuz. ben 23 haziranda yaz indirimiyle onu alırım derken bazısı 16 haziranda bazısı 19 haziranda steamdan kalkacak diyor. ben oyunu şimdi alsam steamdan kalktıktan sonra tekrar oynayabilecek miyim ? bunun için açtım...
  13. A

biz started editionu şimdi alsak 19 haziranda tamamen kalkacak mı yoksa oynayabilicez mi