Alio6 kullanıcısının son içeriği

1. Alio6

Ryzen 5 1600 Düşük GHz Sorunu

Merhaba arkadaşlar, işlemci 3.40 GHz ayarlamıştım, AMD RYZEN Master programı sayesinde fakat şimdi hız 2.80 GHz düşmüş ayarı tekrar 3.40 çektiğim de aktif olması için bilgisayar yeniden başlatılmalı diyor, yeniden başlıyor fakat bir hata veriyor ve 2.80 GHz'de kalıyor, hiçbir şekilde değişmiyor...
  2. Alio6

Steel Series Arctis 3 CS-GO, BF1 Equalizer ayarları?

Yaptım hocam. Driver'da kurdum. En uygun equlaizer ayarlarını öğrenmek istiyorum.
  3. Alio6

Steel Series Arctis 3 CS-GO, BF1 Equalizer ayarları?

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar, daha iyi ses performansı, ince sesleri almak, ses kasmak için hangi ayarları yapmalıyım? 7.1 desteği açılmalı mı?
  4. Alio6

CS-GO Ekran Mavi, Kırmızı Noktacıklar Oluşuyor?

Sorunu tekrar format atarak çözdüm. Ruşen master ayar yapıyorum uygula diyorum uygulamıyor, eski ayara alıyor.
  5. Alio6

Ryzen 5 1600 Çekirdek sayısı 4, mantıksal işlemci 8 gözüküyor. Bunların 6 ve 12 olması gerekmiyor mu?
  6. Alio6

İndirdim hocam. Sagolun. Bu program ile 3.6 GHZ yükseltebilir miyim? Stok fan kullanıyorum.
  7. Alio6

Hocam download edecek bir site bulamadım, yardımcı olur musun. Makaledeki link çalışmıyor.
  8. Alio6

ASUS prime 350plus
  9. Alio6

Geçen ekran kartına bir videodan bakarak yaptım, mazallah daha denemem. Yarın güvendiğim bilgisayarcıma götüreceğim. Ana kartlarda bir giriş varmış onu açınca güvenli moda alıp, slient geçiriyor ve performans düşüyormuş bundan kaynaklı olabilir mi?
  10. Alio6

2933 ile çalışıyor. GPU'da sıkıntı yaşıyorum. CS-GO'da %55 GPU kullanımım vardı, Battlefield 1 ultra ayarlarda denedim GPU kullanımı 55 ile 95 arası değişiyor. Genellikle 70 seviyelerinde kalıyor ve bu da anlık drop, FPS düşüşü olarak geri dönüyor. GPU kullanımı %85 aştığı durumlarda rahat 75...
  11. Alio6

AIDA64 ile sistem kararlılık testi yaptım, sonuçlar bu şekilde. Pek anlamıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
  12. Alio6

Hocam kartın ayarlarını farkında olmadan OC yapmıştım. Daha sonra uyarılarla düzelttim. Kart bozulmuş olabilir mi emin değilim ama hiçbir şekilde aynı hatayı vs. almadım zaten kart da hiçbir zaman çok ısınmadı.
  13. Alio6

Yok hocam bf1 bu oyun. CS-GO +170 alıyorum. Bf1 için ortalama 75 - 90 arası almam gerekmiyor mu?
  14. Alio6

Hocam haritaya göre değişmekle birlikte high ayarlarda 45 ile 75 arası FPS alıyorum. Zaman zaman FPS drop yiyorum. Normal midir? Asus Al Suite 3 Programında Extreme seçeneği var sanırım OC yapıyor kullanayım mı?