Alengirli
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
23

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj kategorileri Hakkında Geçerli ödüller

• sayın editörüm
    neredeyse 1 yıldır göremiyorum sizi
    nerelerdesiniz, siz gidince sdn'nin haber kalitesi düştü inanın :(
    eğer mümkünse turktoren.biz yada herhangi bir torent sitesine davetiye gonderebilirmisiniz acaba lütfen
    bymestan@hotmail.com
    yada bymestan@gmail.com
    lütfen !!!
    Pc meraklısı ben Rower isimli üyeyim dün
    70000. üye olabilmek icin kullanıcı adı (70.000.üye) olan
    sadece eglence amaçlı yeni bir üyelik aldım fakat banlanma sebebi oldugunu bilmiyordum kötü bir niyetle yapmadım Lütfen rower isimli üyeligimi geri istiyorum !

Not: bu üyelik benim deildir arkadasımı üye oldurttum size ulaşabılmek ıcın
    sayın editörüm sorum ne olacak :happy:bir aydınlık getirirseniz sevinirim
    shanty ben bir cevap vereyim sana
    bence doğru olmaz yükleyen bir arkadaşımız vardı rise idi herhalde kendisi tooklit ile karşılaştı ve yüklemedi
    Ben bir konu açmıştım vista sp2 download diye ama bende yüklemedim onu ama benim açtığım konu güvenilir bir kaynaktan alınmıştı işletim sistemlerinde sp 2 diye aratısan tahminim çıkar
    cevaplarını bekliyorum
    Erhan Bey, Vista SP2'nin final sürümü ne zaman çıkar acaba? Şimdi RC sürümünü yüklemek doğru olur mu efendim?
    Eyvallah dostum.

Bu sene geliyorum yanına, İstanbul Üniversitesi'ne.

Yandın.
    Konsolos adamım anca vardım ofise. Malum evde msj atamıyorum.

Isı, maddenin moleküllerinin sürtüşmesi sonucu ortaya çıkan enerji, sıcaklık da onun ölçü birimi sayılabilir. Ben böyle derim, her seferinde de kalırım o ayrı :)
    ilk gelen ekran

güvenli mod
    ağ desteği ile güvenli mod
    komut istemiyle güvenli mod

en son yapılandırma

windowsu olağan başlat

hangisini seçersem seçeyim bir sonraki ekran sadece sol üst köşede şu işaret
    kalarak _ kesilip duruyor bu siyahekran gitmitmiyor xp logoosuna geçmiyor?
    Yorucu bi sınav dönemi sonrası, ofiste çarşamba günü turlarına kaldığım yerden devam ediyorum.

Şu an aramıza yeni katılan süper arkadaşlarla eski günleri yad ediyoruz. Zira hepsi eskiden çeşitli mecralarda birlikte çalıştığımız insanlar. Bir yandan çay, kahve vs... olayı. Troy deseniz, SDN'nin içeriğini izinsiz ve kaynak göstermeden kullanan ve bizi büyük sıkıntıya sokan üçüncü parti bir web siteye kalayı basıyor. Cem deseniz salya saçarak ortalıkta geziyor.

Alengirli Tayyar, SDN ofisinden bildirdi. Şimdi merkez ofisteyiz.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...