alabula kullanıcısının son içeriği

1. alabula

Angry Birds'e 90 Yeni Bölüm

Angry Birds'e 90 Yeni Bölüm Rovio Angry Birds'e 90 yeni bölüm eklendiğini duyurdu. Peki bu eklenen yeni bölümler hangi sürümde oynanabilecek? Güncelleme nereden indirilecek? Hepsi bu yazıda!
  2. alabula

Uygulama Dükkanları Parayı Kırıyor

Uygulama Dükkanları Parayı Kırıyor Mobil uygulama mağazaları üreticiler ve geliştiriciler için iyi bir gelir kapısı olmuş durumda. Pazarın ulaştığı ve ilerleyen yıllarda ulaşması düşünülen rakamlar dudak uçuklatacak cinsten.
  3. alabula

Yeni Bir Mobil İşletim Sistemi

Yeni Bir Mobil İşletim Sistemi Mobil işletim sistemlerine yeni bir isim daha ekleniyor. Çin'li geliştiriciler tarafından hazırlanan mobil işletim sistemi modern özellikleri ile dikkat çekiyor. İşte yeni mobil işletim sisteminin tüm detayları:
  4. alabula

Google'dan Tabletlere Yönelik Düzenleme

Google'dan Tabletlere Yönelik Düzenleme Google, servislerinde tablet bilgisayarlara yönelik düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Bu bağlamda yapılan yeni düzenlemenin detayları bu yazıda!
  5. alabula

GetJar'dan Bir Rekor Daha

GetJar'dan Bir Rekor Daha Mobil uygulama mağazalarının en eski isimlerinden biri olan GetJar, büyümeye devam ediyor. İşte GetJar'ın başarı halkasına ekleyerek geride bıraktığı son kilometre taşı:
  6. alabula

Dell Streak Pro 10 Ortaya Çıktı

Dell Streak Pro 10 Ortaya Çıktı Dell, Android'e yatırım yapmaya devam ediyor. Şirketin yeni tableti Dell Streak 10 Pro ortaya çıktı. İşte ilk Honeycomb yüklü Dell tabletinin tüm detayları:
  7. alabula

Beyaz Samsung Galaxy S2 Geliyor

Beyaz Samsung Galaxy S2 Geliyor An itibariyle mobil dünyanın en gözde Android'li akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S2 beyaz renk seçeneğine kavuşuyor. Peki beyaz Galaxy S2 ne zaman gelecek? İşte detaylar:
  8. alabula

Mozilla'nın Büyük Mobil Projesi!

Mozilla'nın Büyük Mobil Projesi! Mobil dünyanın hız kesmeden artan popülaritesi her geçen gün yeni bir ismin ilgisini daha da güçlü bir şekilde bu alan kaydırıyor. İşte Mozilla'nın mobil dünya için hazırladığı etkileyici projesi!
  9. alabula

Google Maps Güncellendi!

Google Maps Güncellendi! Google Maps ekibi çalışmaya devam ediyor. 5.8 sürüm numaralı yeni güncelleme, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için yayınlanan güncellemenin tüm detayları bu yazıda.
  10. alabula

Asus Eee Pad Tranformer Güncelleniyor

Asus Eee Pad Tranformer Güncelleniyor Asus'un Android Honeycomb yüklü tablet bilgisayarı Eee Pad Transformer güncelleniyor. Güncelleme hakkındaki tüm detayları bu yazıda bulacaksınız.
  11. alabula

Samsung, Nokia'yı ve Apple'ı Geçiyor!

Samsung, Nokia'yı ve Apple'ı Geçiyor! Samsung, akıllı telefonlarıyla kullanıcıların yüzünü güldürürken satış rakamlarıyla da Pazar liderliğine doğru hızla ilerliyor. İşte son rakamlar:
  12. alabula

HTC'den 1.5GHz'lik Akıllı Telefon

HTC'den 1.5GHz'lik Akıllı Telefon HTC, yepyeni bir akıllı telefon hazırlığında. Windows Phone Mango işletim sistemine sahip olacağı iddia edilen bu yeni cihazın çarpıcı ayrıntıları bu yazıda!
  13. alabula

EYOF 2011 Trabzon'u Cepten Takip Edin

EYOF 2011 Trabzon'u Cepten Takip Edin Avrupa Gençlik Olimpiyatları Festivali 23 - 30 Temmuz tarihlerinde Trabzon'da gerçekleştirilecek. Etkinliği takip etmek isteyenler için çok özel bir mobil uygulama da hazırlanmış.
  14. alabula

BlackBerry'den Facebook Telefonu (mu?)

BlackBerry'den Facebook Telefonu (mu?) Akıllı telefon pazarının köklü isimlerinden biri olan RIM, kısa bir süre içinde yepyeni bir akıllı telefonu duyurmuş olacak. İşte bu cihaza dair önemli bilgiler!
  15. alabula

MWC, 2018'e Kadar Barcelona'da!

MWC, 2018'e Kadar Barcelona'da! Mobil dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Mobile World Congress (MWC) 2018 yılına kadar Barcelona'da olacak. Peki Barcelona'nın bu kararla kazandığı bir diğer unvan ne? İşte detaylar: