adrasa
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
35

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• O kadar çok son girişim vesayre dedim ki millet git artık girmede kurtulalım diyecek. :p :D Hadi adrasa kaçar. :D
    bursalarda aklını gene bir dilber çalmasın sonra :p üniversiteyi kazan dilberleri sonra düşünürsün:D
    inş. hayallerindeki yere hayırlısıyla ulaşırsın kardeşim.:)
    bizde yanlış olmaz ablaaa diyosun yani :D
    zincirleri kırsan ankaradaki kızların başı derde girecek herhalde :D aman sakin ol evladım :lol:
    sen de bu kızın yakın arkadaşıyla baya iletişimdesin bakıyorum :D yanlış bişeyler olmasın genç? :lol:
    eh geç bile kaldın, konuş artık. sen daha konuşmaya cesaret edemiyosun işn zor arda :D
    nasıl yani? konuşamadın ve dersane bitti, kız gitti. bu mu? arda yaaa ben de sevgilisi var filan sandım.

hayırlısı olsun, inşallah istediğin yeri kazanırsın. bu sene gelecek sene, bi sene :) o sene bu sene :D mi acabaa görücez :p
    :( yapma ya,
    hiç beklemiyodum böyle bi son, neyse hayırlısı olsun, çok konuşmayalım bu konuda moralin bozulmasın. sınavlar iyi geçmiştir umarım? o kadar çalıştın inşallah moral bozukluğuyla bırakmamışsındır kendini? ama bitti, kurtuldun :)
    ya ben bu mesajları neden görmedim :D
    harbiden yaşlandım artık..

neyse konumuza dönelim, öhömm
    nerdesin seeeennnn neden bana olanı biteni rapor etmiyorsun? :)
    dersane de ayrı bir iğrenç allahtan ben gitmiyorum ahaha ne kadar bencilim değil mii :D
    Aynen ayneeeennn I think so :D

Ben go to sleep yapıyorum honey gote nacht AsARDAcım :D:D
    Yaşasınnnn Asardaa helaall yaa işte budur geneli öyle ama Türklerde hemdee :D
    Ahahaha özenttiiii :D söyle rahatla kısmına bişey yazdık tüm erkekler coştu şimdi sende sinirlencen ama kendini bilen öyle değildir :)
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler