__kadıköyRAP__
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
2,050

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• merhaba, windows 10 single language de sistemi clean install la dili degistirebiliyor muyum, herseyi silip yeniden baslayip dil secebilmem mumkun mu ?
    __kadıköyRAP__
    __kadıköyRAP__
    konudaki gibi çevirebilirsin dili ya da ingilizce iso ile temiz kurulum yapabilirsin
    limitomi
    limitomi
    ya hocam cok ozur dilerim ama gerizekaliyim bu konuda, ingilizce iso dosyasi nedir ? windows dan satin almam mi gerekiyor, zahmet olmassa link verebilir misin.. ( google layinca, milyonlarca farkli sey cikiyor)
    __kadıköyRAP__
    __kadıköyRAP__
    baştan sistem kurmayı yani format atmayı biliyor musun?
    İyi akşamlar htc m8 kullanıyorum telefonumun bootloader kilidini açtım bir tane rom yükleyecegim lakin twrp yok root yok telefonumda twrp img dosyasını indirdim ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusun
    Reis şu vodafone sınırsız interneti bi anlatirmisin sana zahmet öğrenciyiz beceremedik yapmayi
    __kadıköyRAP__
    __kadıköyRAP__
    faturasız hattan vodafone self servise girip 6TL haftalık cepnet paketi alıyorsun o kadar
    Selamlar Fifa 17 Dil değiştirmek için worldwide alamamızı söylemişsin aldım kodu origine girdim fakat değişen bişey olmadı ne yapmam gerek ?
    merhabalar hocam w 10 da dil sıkıntısı yaşıyorum tek dil ingilizce var ofiste kullanılacağı için türkçeye cevirmeye calışıyorum verdiğiniz kodları yaptım etkinleştiremedim kırmızı hata aldım en son kodda müsait olursanız halledebilir miyiz ?
    merhabalar arkadaşım... geçen gün itibariyle kutusu açılmamış kvk personelinden telefon aldım htc one m8... m7yi parçaladıktan sonra ufak bir ara iphone kullandım tabikide bana htc hissi ve hızını veremedi herneyse m8e kavuştum telefon ithalatçı kayıtlı kontrol ettim ... neyse güzel arkadaşım şöyle bir durum var telefon bayadan beri hiç güncelleme almamış
    Selam. Windows 7 Professional SP1 64 bit Turkce dil olan bilgisayarimi ingilizce yapmak istiyorum bunun icin yapilmasi gereken adimlari form dan yapmis oldgunuz paylasimlardan okudum fakat SP1 64 bit icin vermis oldugunuz lp.cap ingilizce dil dosyasi linkleri hata vermekde bununla ilgili bilgisayarima uygun dil paketinin linkini paylasirmisiniz?
    iyi akşamlar. 14393 yapı numaram. konuyu detaylıca okudum. ingilizceden türkçeye geçemiyorum. cmd komutuna dediğiniz komutları yazıyorum fakat hatalar veriyor. yardımcı olma gibi bir şansınız var mı?
    Onarmada bi sıkıntı vermedi ama bilgisayarı yeniden başlattığımızda şunu yazdı"the operating system could not be loaded because a critical system driver is missing or contains error." Aslında ekran görüntüsünü atma şansım varsa buradan atayım. Şimdi biz napacaz? Lütfen yardımcı olunuz
    Merhaba yardımınıza ihtiyacım var. Yardım ederseniz çok sevinirim. Dün gece arkadaşımın bilgisayarını komut ekranından (cmd) sfc /scannow komutuyla onarma yapalım dedik.
    (Devamı ikinci mesajımda :) )
    Eğitimde ailemi önemli okul mu biz aile yi savunuyoruz karşı taraf okulu karşı tarafı çürütecek şeyler söylermisiniz
    S.a Kolay gelsin Proxy değişsin diyorsun belirli saniyelerde bir.
    Derme çatma bir program yaptım, regedit altından proxy giriyor, istersen exe dosyasını verebilirim. Bunun kodlarını yazmişsin gerçi anlamıyorum kod lardan pek elinde varsa hala bi ayarlıyverirsen o programı sevinirim
    Merhaba. MTU ayarından bahseder misin? Beni eklersen, özel mesaj atarsan sevinirim. AKK ile 1.7 mbit hız alıyorum sanıyede 215 kb indiriyor :(
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler