İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
72

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj kategorileri Hakkında Geçerli ödüller

• nedense bazen... istanbul üniversitesi kültürünün üzerimde çok baskın olduğunu düşünüyorum. Çünkü yazdığım notları anlamayanlar oluyor. Yinede bu okulun vermiş olduğu özgüvenden mutluyum.
    • Beğen
    Reactions: DOG SANS
    Özgür Ç..
    Özgür Ç..
    Konu içeriği: İstanbul üniversitesinde okuyorum bilin istedim.
    我喜欢人
    hımm umuyorum zamanında ve başarıyla mezun olursunuz. fen alanları zordur (mühendisliği de fenin içine alarak konuşuyorum tabi) ... ama dediğim gibi mezuniyet ve sonrasında kendinize olan özgüveniniz iyi oluyor.
    Forumdaki tek çin nick'li kişi olabilir misiniz? 😂
    Alper S
    Alper S
    Hocam tabii öyle ancak okuyucunun iyi anlayabilmesi için imla kurallarına vs. uyulur. En azından noktayı, virgülü doğru kullanırsak yazılanın okunması kolaylaşır. Ben makale düzeyinde Türkçe kullanın demiyorum zaten. İnsanların yazılanı anlaması adına daha düzgün yazmak gerekir. Herkes farklı düşünür tabii ancak benim bu yazdığım yazı mı daha güzel okunuyor yoksa sizin yazdığınız "..."lar ile dolu yazı mı? ++
    Alper S
    Alper S
    ++ Böyle düşünürseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
    我喜欢人
    Görüşünüze saygı duyuyorum, zaten makale düzeyin dede yazılarımız bulunmaktadır. İlgi duymadığınız yazıları okumak zorunda değilsiniz. iyi günler.
    bazen zaman geçmez..
    sadece sen bilirsin sıkıntının ne olduğunu
    bazen de zaman su gibi akıp gider
    bir rüyada sanırsın kendini..
    Sana forum konumda cevap veremiyorum sürekli spam hatası veriyor bana anlamış değilim. Umarım wifi sorunların benim gibi artıp iyice kopmamıştır. Dizüstü özelliklerimi sormuştun buradan yazıyorum : bellek = 7GiB / işlemci = AMD® A10-8700p radeon r6, 10 compute cores 4c+6g × 4 / Grafik = AMD® Radeon r6 graphics / Disk = 217,8 GB
    我喜欢人
    Selam, bence windows veya ubuntu (linux) isletim sistemini bastan yukleyin... Gecmis olsun
    gorkfi
    gorkfi
    Ubuntu'yu tekrar kurmak isterim fakat SDA6 da data adı ile kayıtlı belgelerim var önemli. Nasıl yaparım?
    我喜欢人
    bunu bir flash diske yedekleyin .. sonrada başka bir flash disk ile işletim sistemini yükleyin.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...