4DMC5 kullanıcısının son içeriği

1. 4DMC5

Galaxy note 10 lite mı galaxy a71 mi?

Samsung Galaxy Note 10 lite daha mantıklı bence. Ben de Mi 8 den geçmeyi düşünüyorum.
  2. 4DMC5

Samsung s7 veya s7 edge ile vr gözlük nasıl alabilirim ?

Bende de duruyor. 15 tatilde Adana'ya geliyorum. Ne kadar eder fiyatı? Duruma göre getireyim.
  3. 4DMC5

(Ücretsiz) İlk yazan 3 kişiye logo yapacağım (Amatör)

Sağolasın üstadım @kaantekocak
  4. 4DMC5

Teşekkürler @kaantekocak
  5. 4DMC5

9H şeklinde çok basit bir logo yapar mısınız? Sınıf grubumun resmi olarak kullanayım.
  6. 4DMC5

Kimler Gelecek Aylarda Seyahat Planı Yapıyor?

15 tatilde Adana'ya gideceğim.
  7. 4DMC5

Bilgisayarınızdan memnunmusunuz

Mart ayında 8. yaşını dolduracak bilgisayarım. Canlı ders anlatma ve diğer işlerimi görüyor. Ama oyun oynatmıyor artık. Memnun değilim diyebilirim. :)
  8. 4DMC5

Viber’e geçilmeli’mi sizce? Anket

Whatsappı Google Allo bile geçemedi. Viber imkansız. Ama Telegramdan ümitliyim.
  9. 4DMC5

Kablonete geçilir mi?

Ben kullanıyorum çok memnunum.
  10. 4DMC5

Steam kurduktan sonra bilgisayarın kendini sürekli yeniden başlatması

Arkadaşlar ucuz diye dün steam dan bir oyun aldım. Steam uygulamasını kurunca bilgisayar sürekli kendini yeniden başlatmaya başladı. Sebebi ne olabilir?
  11. 4DMC5

Kablonet "100 Güldüren paketi" hakkında bilgi istiyorum.

Ben kullanıyorum. Memnunum. Tavsiye ederim. Akşamları kötü bir yavaşlık yaşamıyorum.
  12. 4DMC5

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Mesajı 28 Eylül'de yazmışım. O zaman açıktı. Şu an kapalı.
  13. 4DMC5

Eğitim Sistemi İyiymiş gibi birde okulları açıyorlar

Teknik detaylar tartışılır ama merkezi sınav olmamalı. Sonra bütün öğrenciler aynı şeyi söylüyor: Hayatımızı 3 saat belirliyor. 😊
  14. 4DMC5

Biz öğretmenleri de çok dinlemiyorlar merak etme. Yeni bir eğitim sistemi yolda. Belki bu defa daha iyi olur.
  15. 4DMC5

Amerika'daki gibi olması en doğrusu galiba. Her üniversite kendi sınavını yapacak. Üniversite okumak ücretli olacak. Öğrenci uzmanlaşacağı alana üniversiteye girdikten sonra karar verecek. Böylelikle üniversitelerin eğitim kalitesi artacak.