3D-Clan
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
1

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• Denildiği gibi sönük değil ben bimekste incelemşiştim gayet normal diğer adroid telefonlarla aynı kimseden öyle bir şikayet duymadım
    valla alacağım bu telefonu hocam da birde motorola atrix de kaldı aklım yha:((ona da ıcs güncellemesi gelmeyecekmiş herhalde..
    Başka özellikleri ben kullanmadım ama kullanan bir moderatör arkadaşımız var forumda ona yünlendirebilirim seni hocam b

Bir kere hdmı çıkışı var artı kamerası 720 hd videolar çekebiliyor en güzel özelliği ise tasarımı bence diğer telefonların hepsi neredeyse aynı bunda tasarımına aşık oldum zaten özellikle lacivert mavimsi rengine :) Dediğim gibi kullanmadım henüz alcam inşallah yakında moderatör arkadışıma yönlendirebilirim seni o kullanıyor bu telfonu

Lg optimus var ancak onunda indirime girince alabilirsin ancak
    eed hocam led özelliklşerine burdabn bakabilirsiniz ben bu hafta ve ya haftaya almayı düşünüyorum hayırlısıyla
    Neo v yi öneririm hocam bende alıcam güzel telefondur bizzat test ettim
    s.a kardeş yha bn sony ericsson walkman live telefon alacağım ama ekranı led mi veya oyunlarda kasıyor mu bilmiyorum 600-800 arası güzel bir android telefon önerir misin bana?
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler