0ReiS0
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
79

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• Merhabalar,
    Bir sorunum var ama size özel mesaj atamiyorum burdan dile getiriyorum o yüzden;
    www.shiftdelete.net/yarisma adresinde bulunan yarışma sisteminde sorun var.
    Genellikle sorular zaman başladıktan iki saniye sonra geliyor.
    3. veya 4.sorudan sonra ise cevap şıkkını işaretleyip cevapla dediğimiz zaman sayfa işlem yapmaya çalışıyor ama cevaplamıyor ve de zaman doldu uyarısını verip yarışmayı bitiriyor.
    İlgilenmeniz dileğiyle
    Mertcan UĞURLU.
    kandiliniz mübarek olsun. hakkınızda hayırlara vesile olur bu gece İnşAllah.
    ReiS bir adama böyle şeyler yakışırmı bir yanlışlık olmuştur:p
    uçuşan üyelerde yöneticiye özel mesaj yoluyla hakaret etmek ten banlandı felan yazıyordu ...:D
    ama şimdi yazmıyor :D
    ya reis sende banlıydın öyle görünüyordun yada :D
    ne oldu ban ın kalkmış :D
    hakkınızda hayırlısı olmasını dilerim sizinle daha çok çalışırız diye umuyordum. bundan sonra da sevgi ve saygı çerçevesinde beraber forumda iyi zaman geçirmek dileğiyle.
    Üzülcek birşey yok benim için özel hayatım ve Ailem Önemli Sevgiler Saygılar.
    yaşından büyük bir konuşma uslubu içerisinde hayret ettim.Modluğu Bırakmanıza üzüldüm bugün farkettim bende
    Mod'ların Ve Adminlerin iyi niyetlerinden kaynaklanan durumdan dolayı forum bu hallere geldi mesela burhan gibi bir cocuğun şuanda forumda tutulması yanlış çünkü burası babasının dükkanı değil her konuyu şikayet edip herkese laf atcak sırf ona kızdığım için modluğu bıraktım.
    ''Bir insana Hak ettiğinden fazla değer vermiyeceksin Verirsen şuanda şikayet ettiğin yere gelir.''
    ne demek istedin bunu anlayamadım:confused1:
    Üye Olursan bilmediğiN şeyleri Doğru Kategorilere açıp Yardım İteye bilirsin Her Konuda Yardımcı Ola bilirler.
    selam cyber warrıor die konu açmışsın sen o siteye üye misin ben üye olsam bana da öğretirler mi
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler