Zyxel Modem bağlantı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

MustafaC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.
1 hafta öncesine kadar Millenicom'dan Türknet internet sağlayıcısına geçtim. Telefonlarımızdan modeme internete rahat bağlanabiliyorken Laptop bilgisayarımdan wifi ile bağlanamıyorum aynı şekilde ethernet ile masaüstü bilgisayarıma da bağlanamıyorum modemin LAN ışıkları yanıyor onda problem yok. Yardımlarınızı bekliyorum. Biraz acemiyim yardımcı olmak isteyenler biraz basit şekilde anlatırlarsa sevinirim

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Sürücüleriniz güncelmi ilk önce ona bakın. daha sonra lan kablosunu laptopda deneyin sorun hayla devam ediyorsa bu yorumumu yanıtlayın.

MustafaC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sürücüleriniz güncelmi ilk önce ona bakın. daha sonra lan kablosunu laptopda deneyin sorun hayla devam ediyorsa bu yorumumu yanıtlayın.
Başka ağlara bağlanıyorum laptopumla yine de sürücüleri güncellemem gerekir mi ?

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Başka ağlara bağlanıyorum laptopumla yine de sürücüleri güncellemem gerekir mi ?
Kardeşim , laptop'a sürücüleri kurmadan ,ilk önce lan kablosunu tak bak bakalım çalısıcakmı , sonra driver booster yada aygıt yöneticisinden bak bakalım internette bir sorun varmı.
geri yaz bana

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Millenicom'da adsl mi, vdsl mi kullanıyordunuz? Şuan Turknet'de ne kullanıyorsunuz? Modemi siz ayarladıysanız, bu videodaki gibi mi ayarladınız? Zyxel Vdsl Modem Kurulumu Komşunuzun internet bağlantısı ile kablolu veya kablosuz olarak girebiliyor musunuz? Eğer yapamazsanız, cep telefonundan Turknet uygulamasına girip arıza kaydı açtırın. Yaşadığınız sorunu açık açık anlatın. Canlı Destek hattı yok.

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Öncelikle merhaba konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.
1 hafta öncesine kadar Millenicom'dan Türknet internet sağlayıcısına geçtim. Telefonlarımızdan modeme internete rahat bağlanabiliyorken Laptop bilgisayarımdan wifi ile bağlanamıyorum aynı şekilde ethernet ile masaüstü bilgisayarıma da bağlanamıyorum modemin LAN ışıkları yanıyor onda problem yok. Yardımlarınızı bekliyorum. Biraz acemiyim yardımcı olmak isteyenler biraz basit şekilde anlatırlarsa sevinirim

Merhabalar muhtemelen modem kurulumunu yapmamissiniz turknet kullanıcı adı ve şifresiyle modemi tekrar kurmanız gerekli. Kurulum için muhtemelen modem arayüzü bu ise videodaki gibi kurabilirsiniz

Son mesajlar