Zula Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Kritex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aga şİmdi̇ ben zula oyunuyorum e-spor li̇sansinda aldım ama daha İiyi oynamam lazım kd em 0,69 ne yaparsam kendimi geli̇şti̇rebi̇li̇ri̇m lütfen yardim plz

Son düzenleyen moderatör:

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
O kd ile yanından bile geçemezsin her gün oynaman lazım alıştırma yapman lazım bimden aldığın 5 TL lik mause klavye ile oynamaman lazım epey şey lazım en önemlisi alıştırma taktik geliştir turnuvaları izle

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Derslerine de günde yarım saaat olsa bir bak. yalnız bakma oku
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga şİmdi̇ ben zula oyunuyorum e-spor li̇sansinda aldım ama daha İiyi oynamam lazım kd em 0,69 ne yaparsam kendimi geli̇şti̇rebi̇li̇ri̇m lütfen yardim plz
Bursa'da mı yaşıyorsunuz?

Son düzenleyen moderatör:

DracDonix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Günde en az 2 saat Sabotaj ve Ölüm maçı aralıklı antremanlar yap hedefin hep kafa olsun bu yuzden crosshairi biraz yukarıda tutmaya bak. Klavyen mausun ve kulaklığın sağlam olmalı mause padını oyuna başlamadan ıslak mendil ile güzelce temizle. İlk adımının Zula da olması güzel olacaktır. CS:GO için de E sporcu olacak var ise aynı taktikler onlarada geçerli :)

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Öncelikle bir e-sporcu olmanı tavsiye etmiyorum. Ama gerçekten derslerinin kötü olduğunu düşünüyorsan ve gerçekten de oyunlarda yetenekli olduğunu düşünüyorsan yapmalısın. Bir defa Zula e-sporcusu olmanı tavsiye etmem. Çünkü dünya çapında bir oyun değil. Şuan en çok ekmek yenenler CS:GO ve LOL. Ama burda da e-sporcu olmaya çalışan günde 10-12 saat antrenman yapan bir sürü adam var. Şuan Semi-Pro'lar bile bu kadar antrenman yaparken senin profesyonel olman için daha da üstüne koyman lazım. Zula'da PRO olmak daha kolay olabilir ancak dediğim gibi dünya çapında yeri yok henüz. Anlayacağın durum bu. Şuan ki hem e-spor hem de spor için aynısı geçerli. Bir de ülkemizde e-spora pek destek çıkılmıyor.

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
55
e-spor falan olmaz Zula da para veren kazanıyor

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Zulada mekanik yok. İlk kim sıkarsa o alıyor gibi. Bu bir yana p2win bir oyun. Espor için uygun değil bence.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Ben de dahil olmak üzere çoğu kişi p2w olmasından bahsetmiş. Bilmeyenler için açıklama yapalım.
P2w yani pay to win (öde ve kazan) oyunların mantığı, satın alabildiğin şeyler seni bariz bir şekilde güçlendiriyor ve para yatırmayan kişilerle haksız bir rekabete girmiş olmandır.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Zula'yı sevmem. Çünkü silahlı ve konseptte terörizmi anlatıyor. CS-GO'yu da seven kişi değilim. Ayrıca kumar var bazı turnuvalarda.

Reaksiyon puanı
20
Zula yerine Black Squad'ı öneririm en iyi Cs go alternatifi ve p2w değil. Steam'de bulabilirsin. Türk oyuncuda fazla sayıda ayrıca hile koruması üst düzey.

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
pay2win oynama +6 silah bıçak taabanca olmadığı sürece bombana kadar +6 yapcaksın +7 gelcek hemen yapcaksın

MHFerit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sen kendini oynayarak mgeliştir gerisi kolay

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Şahsen e-spor klanından davet alan biri olarak sürekli oynamalısın ölüm maçı değil sabotaj ve rekabet oyna 25 lvl rekabette zümrütün iki üstüydüm

ErenHKmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sen E-Spora başlayacaksan Zuladan başlama zula ülke çapında olur git CS:GO Oyna *bence*