ZTE Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ülkemize Blade V6 modeliyle giriş yapan ZTE'nin kullanıcıları bundan sonra buradan fikir alışverişinde bulunuyor.

35984fba985e526ffaf66f927ae493c5.jpg

ZTE Türkiye resmi sitesi :
http://www.zte.com.tr/

Yusuf er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamünaleyküm arkadaşım Rica etsem Avea in Touch 4 hakkında bana bilgi verebilir misin zte nin hangi modeli nasıl rum yüklerim bu konuda bilgi verirsen sevinirim

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Selamünaleyküm arkadaşım Rica etsem Avea in Touch 4 hakkında bana bilgi verebilir misin zte nin hangi modeli nasıl rum yüklerim bu konuda bilgi verirsen sevinirim
Zte Q802C

Rom yüklerken telefonunuza tam olarak uyum sağladığından emin olun.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Zte Q802C

Rom yüklerken telefonunuza tam olarak uyum sağladığından emin olun.

amtcpnx305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zte axon elite nasıl bir telefon alıcam da bir bilgi paylaşımı yapabilirmisiniz

Onur494

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea in touch 4 lolipop güncellemesi ile ilgili bir sorum var

erkanyıldıran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bende zte z11 mini kullanıyorum ve bir sorunum var bana öncelikle telefonumu sahibinden.com dan aldım. İlk zamanlar hicbir sıkıntı yokken yaklaşık 3 hafta kullandıktan sonra telefon ful çektiği halde ve acik olduğu halde her ne hikmetse arayan arkadaşlarım telefonumun kapalı olduğunu söylüyorlar. Telefonu elime alıp ekranı açınca biri aradığı zaman ulaşıyor fakat kenara koyup 10 15 dakka hiç dokunmayınca telefondan arayanlar bana ulaşamiyor. Bunun sebebi ne olabilir anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim telefon 2 haftadir evde yatıyor.

gevezekoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avea in touch 2 kullanıyorum, rom kurmak istediğimde romu sd karta kuruyor. SD kartı çıkarırsam kuruldu gözüküp kurmuyor. Telefonda galeri dosya yöneticisi kamera gibi uygulamaları çalıştırmıyor çalışsada error verip kapanıyor lütfen yardım edin 1 aydır uğraşıyorum T-T