ZTE Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Ülkemize Blade V6 modeliyle giriş yapan ZTE'nin kullanıcıları bundan sonra buradan fikir alışverişinde bulunuyor.

ZTE Türkiye resmi sitesi :
http://www.zte.com.tr/

Selamünaleyküm arkadaşım Rica etsem Avea in Touch 4 hakkında bana bilgi verebilir misin zte nin hangi modeli nasıl rum yüklerim bu konuda bilgi verirsen sevinirim

zte axon elite nasıl bir telefon alıcam da bir bilgi paylaşımı yapabilirmisiniz

Merhaba arkadaşlar bende zte z11 mini kullanıyorum ve bir sorunum var bana öncelikle telefonumu sahibinden.com dan aldım. İlk zamanlar hicbir sıkıntı yokken yaklaşık 3 hafta kullandıktan sonra telefon ful çektiği halde ve acik olduğu halde her ne hikmetse arayan arkadaşlarım telefonumun kapalı olduğunu söylüyorlar. Telefonu elime alıp ekranı açınca biri aradığı zaman ulaşıyor fakat kenara koyup 10 15 dakka hiç dokunmayınca telefondan arayanlar bana ulaşamiyor. Bunun sebebi ne olabilir anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim telefon 2 haftadir evde yatıyor.

Avea in touch 2 kullanıyorum, rom kurmak istediğimde romu sd karta kuruyor. SD kartı çıkarırsam kuruldu gözüküp kurmuyor. Telefonda galeri dosya yöneticisi kamera gibi uygulamaları çalıştırmıyor çalışsada error verip kapanıyor lütfen yardım edin 1 aydır uğraşıyorum T-T

stat counter