Zte Axon7 Mını - Sony Xperıa Xa - Huaweı G8

Bu konuyu okuyanlar

TATAR34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizce bu 3ünden hangisini tercih etmeliyim kamera ve pili biraz uzun gitsin yeter. Oyun falan oynamam sadece sosyal medya.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Sony ve Huawei'ye bak derim.
Eğer farklı alternatifler istersen G5 ve Xiaomi Mi 5 derim güzel telefonlar.:)

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Öncelikle şu konuya bi değinelim. Başlıklarda tamamı büyük harf kullanımı yasaktır. Bu ve bunun gibi hususlara dikkat edelim. Konuya gelecek olursak.

Sony xperia xa modelinin pil perfoemansı iyi değil. O nedenle size bu konuda sıkıntı yaşatabilir. Huawei g8 ve axon 7 mini'nin bu konuda başarısı biraz daha yüksek. İki model arasında g8'in kamera konusunda sundukları daha iyi.

Bu kıyaslamada huawei g8 daha avantajlı duruyor. Ama zte axon7 mini de alınabilir. İkisi arasında bir tercih yapabilirsiniz.

Benim size tavsiye edebilceğim model;

Sony Xperia X Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Veya

Sony Xperia X Compact (Sony Türkiye Garantili) Fiyatı

TATAR34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Öncelikle şu konuya bi değinelim. Başlıklarda tamamı büyük harf kullanımı yasaktır. Bu ve bunun gibi hususlara dikkat edelim. Konuya gelecek olursak.

Sony xperia xa modelinin pil perfoemansı iyi değil. O nedenle size bu konuda sıkıntı yaşatabilir. Huawei g8 ve axon 7 mini'nin bu konuda başarısı biraz daha yüksek. İki model arasında g8'in kamera konusunda sundukları daha iyi.

Bu kıyaslamada huawei g8 daha avantajlı duruyor. Ama zte axon7 mini de alınabilir. İkisi arasında bir tercih yapabilirsiniz.

Benim size tavsiye edebilceğim model;

Sony Xperia X Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Veya

Sony Xperia X Compact (Sony Türkiye Garantili) Fiyatı

Kusura bakmayın bilmiyordum