zte axon 7

Bu konuyu okuyanlar

Moneyshaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
öncelikle merhaba şu an generel mobile elite telefonunu kullanıyorum forumda zte axon 7 için yazılan şeylerini okudum incelemelerini izledim ancak kafama takılan şeyler var bu telefon alırsam beni 3-4 sene götürür mü? (1-2 sene sonra donma,takılma yaşamak istemiyorum)güncelleme noktasında sıkıntı yaşarmıyım? kamerası iş yaparmı? ve telefon türkiyeye geldiğinde bozuldugunda bi sıkıntı yaşarmıyım? şimdilik aklıma gelenler bunlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Zte hakkında bir bilgi yok açıkçası servis konusunda
Kasma yaşatmaz heralde 820 ile uzun kullanım için imkan varsa android tarafındaki HTC 10 bakın bir bütçe ne kadar

#hainkostok

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bencede 820 stabil olur. S7 de bakmanızı öneririm.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Htc'ye bir göz at.

Moneyshaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zte hakkında bir bilgi yok açıkçası servis konusunda
Kasma yaşatmaz heralde 820 ile uzun kullanım için imkan varsa android tarafındaki HTC 10 bakın bir bütçe ne kadar
htc10 almaya bütçem yetmez axon 7 2000 lira civarı olarak gelicek sanırım bende o civarlarda düşündüm

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Telefon güçlü donanıma sahip bir cihaz olarak geliyor lakin bu iyi olucak anlamına gelmez cihaz ülkeye gelince uzun kullanım testlerinden sonra herşey ortaya çıkar özelliklerinde 20 mp kamera yazıyor eminde değilim fakat kameranın lensi önemli mp pek birşey değiştirmiyor bide güncelleme konusunda sıkıntı yaşabilirsin belki 1 ana güncelleme gelir dahada gelmez belkide hiç gelmez çünkü böyle firmalar sadece cihaz yapıp satıyorlar gerisine pek karışmıyorlar güncellemeymiş servismiş felan zaten servisidd kvk gibi yerler olur anlaşırlarsa bence bu cihaz yerine daha kaliteli ve fiyat bakımındanda iyi cihazlar var şimdi şöyle bir örnek bir samsung telefonun kamerasındaki lensle bu telefonun kamerasındaki lens bir olamaz samsung telefonunki daha iyidir bidr yüksek donanımı olan cihaz kasmicak bir cihaz değil çünkü yazılımsal bir hata sonucu cihaza herşey olabilir yada hatalı bir parçadan dolayı yinede başka telefon almanızı tavsiye ederim

Moneyshaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En iyisi telefonun turkiyeye gelmesini beklemek

Reaksiyon puanı
2,554
Telefonun yabancı kanallarda kamera performansı var açıkçası ben çok beğenmedim kamerasını 20mp gibi değil.

Moneyshaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bakalım biraz daha beklemek ve araştırma yapmam gerekiyor :)

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Zenfone 3 Deluxe ile yakın fiyatta çıkacaklar ve zf3 deluxe tabiri caiz ise onu tokatlar.Kamerası beklenen kaliteyi vermiyor yabancı youtube kanallarından bakabilirsiniz.

r.stones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
ZTE Axon 7 ''hepsiburada.com'' da 1999 TL etiketle gösteriliyor ancak bu fiyat değişebilirmiş ve 7 Ekim'de sitenin stoklarında bulunacakmış.

muhammet516

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
1700 ya da 1750 tl ye gelsin peynir ekmek gibi satar ama 2000 tl bandında lg g5 olduğu için satmaz.

r.stones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
1700 ya da 1750 tl ye gelsin peynir ekmek gibi satar ama 2000 tl bandında lg g5 olduğu için satmaz.
O da doğru muhammet 516 ama siz de biliyorsunuzdur ZTE bir LG kadar bilinen bir marka değil insanların kafasında ''acaba nasıl?'' düşüncesi mutlaka vardır.Yine de iki cihazı incelediğimizde ZTE Axon'un LG G5'e göre daha üstün olduğu özellikleri var örneğin kafa SAR değerinde LG G5'in neredeyse yarısı kadar,beden SAR değerlerinde de LG G5'in neredeyse üçte biri kadar.Ülkemizde genel bir satışı başlasın da bakalım insanlar nasıl bakacak cihaza.