Zte Axon 7 Mini mi P9 Lite 2017 mi

Bu konuyu okuyanlar

koktey14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler telefon alacağım ve şu sıralar axon 7 mini ve p9 lite 2017 arasında kaldım fiyata takılmadan hangisini tavsiye edersiniz?
Axon 7 mini ele tam oturuyor ve çok şık duruyor ses kalitesi de ayrı bir mükemmel.
P9 lite 2017 performans açısından daha iyi onun tasarımı da fena değil ama ele tam oturmuyor.
Sizce hangisini almalıyım ve neden almalıyım?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tam bütçeniz ne kadar ? Daha iyi bir model bulabiliriz. Birde telefondandan neler bekliyorsunuz ?

koktey14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1200 TL ama yurtdışından alma imkanım olduğu için almanyada ucuz olan bir telefon da olabilir axon 7 miniyi oradan alacaktım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
1200 TL ama yurtdışından alma imkanım olduğu için almanyada ucuz olan bir telefon da olabilir axon 7 miniyi oradan alacaktım.
O fiyatta neler var oralarda ? Xperia X varsa olabilir. Tasarıma takılmazsanız plastik kasa kalın küçük ekranlı ama bataryası iyi giden bunlardan daha güçlü arka kamerası XZnin 4k çekemeyen versiyonu olan X Compactada bakabilirsiniz.

koktey14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
moto g5 plus, xa1 , zte blade v8, nubia z11 mini, honor 6x, p9 lite 2017, axon 7 mini bunlar var

koktey14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G5 plus tasarım konusunda çok geride kalıyor ya maalesef z11 mini konusunda bi fikrim yok xa1 düşünebilirim türkiyeden de 1200 tl altı öneri alabilirim...

koktey14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mi5 garanti sıkıntısı olmaz mı

M

Murat Burç

SDN Okuru
mi5 garanti sıkıntısı olmaz mı
Hepsi buradadan alıp garanti konusunda sıkıntı yaşayan birini duymadım ben .
İçinize sinmiyorsa 1500 TLye X ve 1450ye X compact (ikiside sony tr garantili) bunlarda güzel cihazlar özellike X compact arka kamerası X ön kamerası ile öne çıkıyor yukarda X compact hakkında açıklama yapmıştım XZ kamerası falan filan

koktey14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadar bütçem yok maalesef olsada x alsam :(