Zotac nasil bir markadir?

Bu konuyu okuyanlar

Berkusha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlıktada dediğim gibi sizce zotac nasıl bir marka.Ekran kartında zotac hiç tavsiye edilmiyor.Ama çekirdek hızı bellek hızı olarak hep fazla.Neden tavsiye edilmiyor neden sevilmiyor bu marka
teşekkürler

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
3 Senedir kullanıyorum maşallah :thumbup1: tabi daha iyileri var.

lqnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
zotac iyi bir marka ama gainward keşke türkiyede olsa phantom serisi ekran kartları ilgimi çekiyo

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
marka ve servis bakımından sağlam kimseyi kanser etmemişler .

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Zotac kalitesini ispatlamış markalardan biridir....

Berkusha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama nedense hep MSI ASUS tavsiye ediliyor.Bencede zotac gerçekten kendisini ispatlamış bir marka ama tavsiye edilmiyor neden???

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
alanlar sadece kendi kullansın istiyor ondan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim internet cafem var 30 tane zotac gtx 560 ekran kartı iki sen sonra 5 tanesi çip arızası verdi ve halada korkuyorum geriside bozulacak diye hiç tavsiye etmem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sevgili SDN Okuru,

Dostum 2 yıldır kullanıyorsun 30 ekran kartında 2 tanede bir problem olması oldukca normal bir rakam. Ayrıca internet cafeden bahsediyoruz günde kaç saat o cihazların açık olduğunu burada hiç anlatmaya gerek yok :) Zotac ile ilgili çok fazla bilgim yok fakat belki bazı modellerde belki tüm modellerinde tam olarak bilmiyorum ama dikkat ettigim saat hızları oc hızları diger ekran kartlarına göre daha iyi. Şuanda Gtx 960 düşünüyorum ve Zotac almayı düşünüyorum.

S

SDN Okuruzxcv

SDN Okuru
Zotac çok kalitelidir. Özellikle GTX950 AMP! Editon modellerinin içindeki soğutma sistemi cidden mükemmeldi. Kötü marka değil Zotac. Bu arada konu çoktan bitmiştir ama ben bir açıklık getireyim dedim. Durum bu. Benim içim rahat etsin diyen başka markaları da alabilir ama 5 FPS geride oynar.