Zotac Gtx970 AMP Extrem Core Edition

Bu konuyu okuyanlar

Kerim1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamın Aleyküm
Ben zotac gtx 970 amp extrem core edition ekran karti nasil bir kart turkce incilemesini bulamadim.. yorum alabilirmiyim

bybrux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar,
Zotac markası ne yazık ki türkiye de pek popüler değil ve firmaların ülkelere verdiği destek çok önemli. Seçtiğin model'i direk elime alıp baktım, çok kötü bir malzemeden üretilmemiş ancak pek tavsiye etmem. Ben Msi gtx 970 4G kullanıyorum gayet mutluyum. Zotac yerine Msi , Asus veya Evga dene

Son düzenleme:

Kerim1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler aldik bir kere yapacak birsey yok yinede saolun...

Onur Özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Farklı markaların incelemelerini izlediğimde güzel performans veriyor. Fakat Zotac yönündeki performansı nasıldır onu bilemem.

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar bu markalar olayı sadece soğutma ve hız aşırtma modeli olayından ibaret. Geri kalan çip aynı çip yani değişen bir şey yok.

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Arkadaşlar bu markalar olayı sadece soğutma ve hız aşırtma modeli olayından ibaret. Geri kalan çip aynı çip yani değişen bir şey yok.
Ekran kartı sadece çipten oluşmuyor. Ram ve diğer bileşenler vs. Etkiliyor. Dediğiniz şey olsaydı zaten msi Asus'a gerek kalmazdı herkes nvidia nın referans tasarımını alırdı.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Hocam açıkçası markalar arasındaki genel farklar soğutma teknolojileri ve küçük hiz farklari bunun dışında çok bir fark olduğunu düşünmüyorum. Uzun süre zotac gtx960 4gb kullandım ne ısınma nede başka bir soruna rastlamadım.

berkay yıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zotac 970 asusun yaptıgı ve msi nin yaptıgı 970 lerden daha iyi performans veriyor hayırlı olsun iyi seçim yapmışsın