Zoint Seo Ve Otomotik Rütbe Sorunu ... ?

Bu konuyu okuyanlar

Tripmaker

Asistan
Reaksiyon puanı
5
di-S7DAB1IA.jpg

Öncelikle herkese merhabalar...

Resimdede görüldüğü gibi sorun anlaşılıyor ilk bakışta. Fakat ben tekrar anlatayım.

1. Resim = Konuya giriş yaptıktan sonraki adres çubuğunda yazanlar.
2. Resim = Google'de arama yaptıktan sonra çıkan adres.

Sitede zoint seo ve vbseo sitemap kurulu. html den sonraki karakterler sizce normal mi ? Değilse bunu nasıl düzeltebiliriz ? Seo ayarları nasıl olmalıdır ? Etiket ekleme vs

-------------------------------------------------------------------------------------

İkinci sorunum otomotik rütbe.

Mesela Adam 100 mesaj atmış, otomotik olarak Usta üyeye - 500 mesaj atanı da emektar üyeye vs geçmesini istiyorum. Fakat giriş şartlarını düzenleyip kaydettikten sonra şu hatayı alıyorum;
Vermiş olduğunuz Üye Gurubu geçersizdir.

Nasıl çözebilirim, yapmam gerekenler nedir ? Yardımcı olursanız sevinirim olmazsanız da canınız sağolsun :)

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Zointseoyu uzun süredir kullanmıyorum bana kalırsa linkin normal zointseo ayarında ilk kısımda 3 seçme menüsü var onlardan 3. seçenek seçilicekti yanlış hatırlamıyorsam sendede öylemi değilse bi öyle yapıp linklerine bak lakin eski bi forumsan önermiyorum googledeki linklerinde değişiçeği için hit kaybı yaşarsın yenilene kadar
2.olayına cevabım ise normal prosedürü anlatayim sen bak bakim eksik yaptığın bişey vardı
Üye Rütbeleri,Yeni Üye derecesi ekle Dedikden sonra Üye Grub´ları bölümünden Register users veyahut sen onun ismini ne yaptıysan onu seçiyorsun mesaj sayısını seçiyorsun resmi için ise Üye Derecesi grafikleri'nin bulunduğu klasörün yolu nun olduğu yere örnek images/yeniuye.gif şeklinde yapıyorsun her seferinde bu işlemi tekrarlıyorsun dikkat etmen gereken nokta her yaptığında mesaj sayısını artır ve resmi değiştir çalışkan üye aktif üye profesör üye diye ayırdığın resimleri ekle en son olarakda sayaçları güncelleme seçeneğinden profil bilgilerini güncelle dediğin zaman olması lazım

Tripmaker

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Zointseoyu uzun süredir kullanmıyorum bana kalırsa linkin normal zointseo ayarında ilk kısımda 3 seçme menüsü var onlardan 3. seçenek seçilicekti yanlış hatırlamıyorsam sendede öylemi değilse bi öyle yapıp linklerine bak lakin eski bi forumsan önermiyorum googledeki linklerinde değişiçeği için hit kaybı yaşarsın yenilene kadar
2.olayına cevabım ise normal prosedürü anlatayim sen bak bakim eksik yaptığın bişey vardı
Üye Rütbeleri,Yeni Üye derecesi ekle Dedikden sonra Üye Grub´ları bölümünden Register users veyahut sen onun ismini ne yaptıysan onu seçiyorsun mesaj sayısını seçiyorsun resmi için ise Üye Derecesi grafikleri'nin bulunduğu klasörün yolu nun olduğu yere örnek images/yeniuye.gif şeklinde yapıyorsun her seferinde bu işlemi tekrarlıyorsun dikkat etmen gereken nokta her yaptığında mesaj sayısını artır ve resmi değiştir çalışkan üye aktif üye profesör üye diye ayırdığın resimleri ekle en son olarakda sayaçları güncelleme seçeneğinden profil bilgilerini güncelle dediğin zaman olması lazım

Rütbeyi hallettim teşekkürler, seo ayarlarında 3. sü seçiliymiş. Bu arada eski bi forum değil

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Rütbeyi hallettim teşekkürler, seo ayarlarında 3. sü seçiliymiş. Bu arada eski bi forum değil
2987 sanırım konunun ID numarası yani aynı başlıkda bir konu daha açıldığında linkler birbirine benziyecektir bunun engellenmesi için zointseo ID numarası belirliyor sanırım

Tripmaker

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Teşekkürler. Sadece sitemap sorunu kaldı (oluşturmuyor) Bunuda kimse çözemedi