Zenfone Go Ana Konu Fiyat Teknik Özellikler Sorun ve Çözümler

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Zenfone Go, Asus’un ZenFone markalı akıllı telefonlarının arasına katılan en son üyesi, Cihaz teknik özellikleri ve fiyatı ile giriş seviyesi konumunda oldukça iddalı olarak görünüyor.

eMAQhEDiOZ59g0gS_setting_fff_1_90_end_500.png

ZenFone Go Teknik Özellikler
Boyutlar: 114.5 x 71 x 9.98 ~ mm (E x B x Y)
Ağırlık: 135 g
İşlemci: MediaTek MT6580, ARM Cortex A7 tabanlı 4 çekirdekli 1.3 GHz
Grafik Kartı: Mali-400 MP
Ekran: 5.02 inç, 720 x 1280 pixels, 292 dpi
Ram: 2 GB
Depolama: 16 GB, kullanılabilir yaklaşık olarak 12 GB + MicroSD card (64 GB'a kadar)
Android Sürümü: Android 5.1 lollipop
Kamera: Ön 2 MP, Fix Focus, Arka 8 MP, Otofokus, F2.0 Aralık
Bağlantı Özellikleri: WLAN 802.11n, USB, Bluetooth V4.0, Dual Micro SIM card, SIM1 Support2G/3G, SIM2 Support2G/3G, Dual SIM Dual Stand By, HSPA+: UL 5.76 / DL 21 Mbps
Ses: MP3/FM Radio
Java VM : ART 2.1.0
OpenGL: 2.0
Pil: 7.8 Whr/2070 mAh Lityum

ZenFone Go Kutu İçeriği

ZenFone Go'nun kutusundan şarj adaptörü, data kablosu, kulaklık ve tıpaları çıkıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 14084

ZenFone Go Fiyat
Asus’un giriş seviyesindeki Zenfon Go’nun fiyatı 699 TL olarak belirlenmiş. Cihaza Asus’un sanal mağazasından bu fiyat etiketi ile ulaşılabiliyor.

Kısa Kısa Tecrübelerim

-Şunu belirtmemde fayda var, şimdiye kadar kullandığım en güzel tasarıma sahip Asus telefon!

-Asus arafından geliştirilen ZenUI arayüzü'de Android 5.1 ile birlikte güncellenmiş yeni özellikler ve temalar eklenmiş. Ben mataryal temayı çok sade ve güzel buldum. Kullanıcı ara yüzü ile ilgili olarak birde akıllı klasörler bayağı kullanışlı oluyor.

- Kamera giriş seviyesi bir ürün için fena sayılmaz. Sosyal medyada paylaşılacak fotoğraflar çekersiniz. Zaten fazlasını bu cihazdan beklemek haksızlık olur.

- Pil performansı ise diğer önemli konu, cihaz günlük kullanımda tam günü çok rahat çıkarabiliyor.

- Benim açımdan cihazda OTG desteğinin olmaması büyük eksik çünkü bu özelliği çok kullanan biriyim.

- Son olarak Asus'un da sık sık sistem güncellemesi göndererek hem cihaza yeni özellikler ekleyip, hemde hata düzeltmeleri yapması çok olumlu gördüğüm bir durum.

Konu Güncellenecek

bahadirm.m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
+100 veya +200 TL üstüne katılarak Zenfone 2 Laser serisinden birinin alınması daha doğru bir karar olur sanırım.

ferooş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Zenfone Go, Asusun ZenFone markalı akıllı telefonlarının arasına katılan en son üyesi, Cihaz teknik özellikleri ve fiyatı ile giriş seviyesi konumunda oldukça iddalı olarak görünüyor.

eMAQhEDiOZ59g0gS_setting_fff_1_90_end_500.png

ZenFone Go Teknik Özellikler
Boyutlar: 114.5 x 71 x 9.98 ~ mm (E x B x Y)
Ağırlık: 135 g
İşlemci: MediaTek MT6580, ARM Cortex A7 tabanlı 4 çekirdekli 1.3 GHz
Grafik Kartı: Mali-400 MP
Ekran: 5.02 inç, 720 x 1280 pixels, 292 dpi
Ram: 2 GB
Depolama: 16 GB, kullanılabilir yaklaşık olarak 12 GB + MicroSD card (64 GB'a kadar)
Android Sürümü: Android 5.1 lollipop
Kamera: Ön 2 MP, Fix Focus, Arka 8 MP, Otofokus, F2.0 Aralık
Bağlantı Özellikleri: WLAN 802.11n, USB, Bluetooth V4.0, Dual Micro SIM card, SIM1 Support2G/3G, SIM2 Support2G/3G, Dual SIM Dual Stand By, HSPA+: UL 5.76 / DL 21 Mbps
Ses: MP3/FM Radio
Java VM : ART 2.1.0
OpenGL: 2.0
Pil: 7.8 Whr/2070 mAh Lityum

ZenFone Go Kutu İçeriği

ZenFone Go'nun kutusundan şarj adaptörü, data kablosu, kulaklık ve tıpaları çıkıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 14084

ZenFone Go Fiyat
Asusun giriş seviyesindeki Zenfon Gonun fiyatı 699 TL olarak belirlenmiş. Cihaza Asusun sanal mağazasından bu fiyat etiketi ile ulaşılabiliyor.

Kısa Kısa Tecrübelerim

-Şunu belirtmemde fayda var, şimdiye kadar kullandığım en güzel tasarıma sahip Asus telefon!

-Asus arafından geliştirilen ZenUI arayüzü'de Android 5.1 ile birlikte güncellenmiş yeni özellikler ve temalar eklenmiş. Ben mataryal temayı çok sade ve güzel buldum. Kullanıcı ara yüzü ile ilgili olarak birde akıllı klasörler bayağı kullanışlı oluyor.

- Kamera giriş seviyesi bir ürün için fena sayılmaz. Sosyal medyada paylaşılacak fotoğraflar çekersiniz. Zaten fazlasını bu cihazdan beklemek haksızlık olur.

- Pil performansı ise diğer önemli konu, cihaz günlük kullanımda tam günü çok rahat çıkarabiliyor.

- Benim açımdan cihazda OTG desteğinin olmaması büyük eksik çünkü bu özelliği çok kullanan biriyim.

- Son olarak Asus'un da sık sık sistem güncellemesi göndererek hem cihaza yeni özellikler ekleyip, hemde hata düzeltmeleri yapması çok olumlu gördüğüm bir durum.

Konu Güncellenecek
Acaba 64 gb hafıza kartı çalışıyormu