Zenfone 3'mu Iphone 6s 32gb mı ?

Bu konuyu okuyanlar

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zenfone 3'mu Iphone 6s 32gb mı ?

Son düzenleyen moderatör:

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kararsızım....

emrepoyraz53

Asistan
Reaksiyon puanı
35
6s zenfone 3ü rahatlıkla alır ancak fiyatları zaten bir değil bu açıdan doğru bir karşılaştırma olmamış.

M

Murat Burç

SDN Okuru
sorumu bu
6s tabiki
Ama şu var o fiyatlara S7 alırsın hatta biraz daha koyup S7 Edge alırsın S7 Ailesi çok daha mantıklı olur

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
6s zenfone3 ile karşılaştırmaya girmemeli 6s bariz üstün bir cihaz.

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
beyler birini alıcam ama aldıgımda keşke demiyim yani birazda büyük telefon seviyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
beyler birini alıcam ama aldıgımda keşke demiyim yani birazda büyük telefon seviyorum
Kardeş şakamısın troll müsün bir git Allah aşkına
6S al geç illa büyük ekran diyorsun 6s fiyatına S7 var git onu al
Zenfone 3 aldığında asıl buna mı 1800 tl verdim dersin

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
@Murat Burç kardeş özellikleri karşılastırmıyormuyum aklın dengin birdir inş

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
6S ile ZenFone aynı kefeye konulmamalı tabi 6S

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Asus kullandim, teknik servis rezalet. Zenfone 6larda dokunmatik ekran sorunu vardi,kronikti. Servis bircok kullaniciya sorun yok dedi, bazilari tuketici hakem heyetine gidip karar aldi, o kararla cihazin parasini kurtardilar. Benim cihazin da pili asiri isinmis,sismisti, ekran dokunmatigi kotuydu. Ekraninda sorun bulamamislar ama pili degistirmislerdi.
Yeni seri guzel duruyor ama guncelleme takintin varsa ve teknik servise gogus gerecek kadar sinirlerin celik gibiyse durma al derim.
Arayuzu hafiftir,kasma takilma yapmaz. Kamerasi iyi gibi duruyor, bataryasi asuslarda hep iyidi zaten( zen5 haric) ama dedigim gibi sorun cikarsa ugrastirir. Bir de ikinci eli iphone kadar degil tabi. Ayrica iphone kadar guncelleme de almayacaktir.
Karar sizin

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hangisi daha uzun ömürlü :D

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

İos işletim sistemi android işletim sistemine göre daha uzun ömürlü ki zenfone3 haziranda çıktı 6 aylık cihaz yani yeni diye alacaksınız ama yeni modeli çıkacak neredeyse. İllaki adroid olsun büyük ekran olsun diyorsanız S7 Edge alın mis gibi kullanın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
6sin sahip olduğu donanım avantajından dolayı 6s daha uzun ömürlü olur. Ama 6s ayarindaki herhangi bir android onun kadar gider
2500-2000 civarında öncelik sırasına göre
S7 : kamera ekran ön planda olmak üzere olarak şuan çoğu özelliği ile Piyasanın en iyisi barındırıyor ve android 7.0 nougat geldiğinde ios veya android fark etmeksizin arayüz olarak en performanslı cihaz olmaya aday
Bataryası sağlam vb
HTC 10 : ses performansı(fazla iyi baya fazla iyi Piyasanın en iyisi ) ve ön kamerası( oda Piyasanın en iyisi ) ile önde
veya G5 : işlemcisi diğerleri kadar güçlü iyi bir ekranı ve kamerası var belli bir ortalamayı tutturmuş iyi bir cihaz

Son düzenleyen moderatör:

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
6sin sahip olduğu donanım avantajından dolayı 6s daha uzun ömürlü olur. Ama 6s ayarindaki herhangi bir android onun kadar gider
2500-2000 civarında öncelik sırasına göre
S7 : kamera ekran ön planda olmak üzere olarak şuan çoğu özelliği ile Piyasanın en iyisi barındırıyor ve android 7.0 nougat geldiğinde ios veya android fark etmeksizin arayüz olarak en performanslı cihaz olmaya aday
Bataryası sağlam vb
HTC 10 : ses performansı(fazla iyi baya fazla iyi Piyasanın en iyisi ) ve ön kamerası( oda Piyasanın en iyisi ) ile önde
veya G5 : işlemcisi diğerleri kadar güçlü iyi bir ekranı ve kamerası var belli bir ortalamayı tutturmuş iyi bir cihaz
Zte axon 7 dolby atmos ile neredeyse tum editörlerden ses konusunda tam not almis. Htc 10a nasil en iyisi dediniz anlam veremdim hakikaten.
Mediamarktta kisa sureligine 2.000den satilmisti ama simdi bu cihaz hicbir yerde yok.

Bu arada teknik servis konusunda Zte 1 saat icerisinde tamir etme garantisi de veriyor. Bilirsiniz,gmde buna yonelik yatirimlar yapmisti ve adamlar gercekten kisa surede cihazi tamir edip veriyorlar. Kargoyla gonderirsenizde 3 gun icinde yapip geri gonderiyorlar. Asusta boyle seyler yok tabi...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Zte axon 7 dolby atmos ile neredeyse tum editörlerden ses konusunda tam not almis. Htc 10a nasil en iyisi dediniz anlam veremdim hakikaten.
Mediamarktta kisa sureligine 2.000den satilmisti ama simdi bu cihaz hicbir yerde yok.

Bu arada teknik servis konusunda Zte 1 saat icerisinde tamir etme garantisi de veriyor. Bilirsiniz,gmde buna yonelik yatirimlar yapmisti ve adamlar gercekten kisa surede cihazi tamir edip veriyorlar. Kargoyla gonderirsenizde 3 gun icinde yapip geri gonderiyorlar. Asusta boyle seyler yok tabi...
Ya ben birşey sorucam
Ben axon 7 hakkında ileri geri konuştum mu övdüm veya yerdim mi ? Ne bu celal
Bana göre ses olarak piyasanın en iyisi HTC 10
Ha SDN ye baktığımız da da HTC 10 kulaklık performansı olarak en iyisi deniliyor .

Getir editörlerin ne dediğini bakalım görelim ne diyorlarmıs. Sadece yanlış olduğumu söyledin doğrusunu getir hem ben öğreneyim hem arkadaşa faydası olsun
Düzenleme: zenfone 3 ile karşılaştiriyor muşsun servisi orda haklısın asus servis kötü zte yi bilmiyorum

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Ya ben birşey sorucam
Ben axon 7 hakkında ileri geri konuştum mu övdüm veya yerdim mi ? Ne bu celal
Bana göre ses olarak piyasanın en iyisi HTC 10
Ha SDN ye baktığımız da da HTC 10 kulaklık performansı olarak en iyisi deniliyor .

Getir editörlerin ne dediğini bakalım görelim ne diyorlarmıs. Sadece yanlış olduğumu söyledin doğrusunu getir hem ben öğreneyim hem arkadaşa faydası olsun
Düzenleme: zenfone 3 ile karşılaştiriyor muşsun servisi orda haklısın asus servis kötü zte yi bilmiyorum
Taking audio to the next level with the ZTE Axon 7
ZTE AXON 7-America's First HiFi Mobile Audio & Dolby ATMOS - Page 3
Simdi sen diyeceksin ki neden ingilicce paylastin. Cunku gardas, bizim ulkedeki editorlere ver parayi, al tam puani. Donanimhaberi de boyle,sdni de boyle,teknoseyiri de boyle. Bu iki linki incelersen ki biri sirf ses uzerinedir, axon 7nin stereo hoparlorunun ve kulaklik ses cikis kalitesinin piyasanin en iyisi oldugu yorumlarini gorursun.
Ha ingilizcen yoksa da google amcan her zaman emrine amade ;)

Gelelim konudan konuya atladigim tezine, okuma arkadasim,cevap verme o zaman. Teknik servisi iyi degil diye ekledim, alt alta cok sayida mesaj yazmak forum kurallarina aykiri.

Bir de android forumundan geldin, hosggeldin de keske biraz daha uslubuna dikkat etsen be guzel kardesim. Biz android tarafina gidip trolluk yapmiyoruz bak sen de adabinla cevap ver mesajlara ha olmaz mi ;)

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
6s 32 gb satın aldım.
--- Gönderi Güncellendi ---
ben özelliklerini karşılastırmak istemiştim. SAdece tasarım rahatlık kullanım acısından.