Zenfone 2 Laser vs General Mobile 5 Plus vs Asus Zenfone 2

Bu konuyu okuyanlar

cesur424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba fazla oyun oynayan birisi değilim sosyal medya (facebook twitter instagram whatsapp snapchat vs)da takılırım , internetni hızlı olsun geziniyim ve kamerası iyi güzel olsun istiyorum.
Zenfone 2 Laser
Zenfone 2
GM5 Plus bu telefonlar arasında gidip geliyorum yardımcı olurmusunz.? Önerebileceğiniz telefonlar varmı max 1100 Tl filan bütce ??

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
GM 5 plus tasarim olarak zenfonelerden daha iyi ayrica intel islemci gelecekte uyumluluk sorunu cikarabilir

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Artık zenfone lar intel işlemcili üretilmiyor. Lazer, Selfie, Max bu cihazlarda qualcomm var.

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Arkadaşlar merhaba fazla oyun oynayan birisi değilim sosyal medya (facebook twitter instagram whatsapp snapchat vs)da takılırım , internetni hızlı olsun geziniyim ve kamerası iyi güzel olsun istiyorum.
Zenfone 2 Laser
Zenfone 2
GM5 Plus bu telefonlar arasında gidip geliyorum yardımcı olurmusunz.? Önerebileceğiniz telefonlar varmı max 1100 Tl filan bütce ??
Lenovo P1 düşünür müsün?

cesur424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Zenfone 2 Laser
Zenfone 2

Merhaba,

• Performans: Asus zf2 > Gm5plus< Asus zf2 laser
  • Ekran: Gm5plus>Asus zf2>Asus zf2 laser
  • Arka Kamera: Asus zf2 laser=Asus zf2 = Gm5plus
  • Ön kamera: Gm5plus>Asus zf2>/=Asus zf2 laser
  • Pil: Asus zf2 laser>Asus zf2>Gm5plus
  • Kasa malzeme kalitesi: Gm5plus > Asus zf2 = Asus zf2 laser

cesur424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

• Performans: Asus zf2 > Gm5plus< Asus zf2 laser
  • Ekran: Gm5plus>Asus zf2>Asus zf2 laser
  • Arka Kamera: Asus zf2 laser=Asus zf2 = Gm5plus
  • Ön kamera: Gm5plus>Asus zf2>/=Asus zf2 laser
  • Pil: Asus zf2 laser>Asus zf2>Gm5plus
  • Kasa malzeme kalitesi: Gm5plus > Asus zf2 = Asus zf2 laser
Hocam cevabın için tşk. ederim.aradığım telefon beni 2 yıl filan götürsün istiyorum.Öyle ağır oyun oynamam sosyal medya ve kamera
İthalat g4 düşünüyordum ama cok fazla sıkıntısının oldugunu duydum.G3 ünde pek fazla fark oldugunu soylemıyorlar tabi güncelleme alınca sizce hangisi mantıklı

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
İthalatçı g4 alabiliyorsan g4 al. Fakat 601k serisi ve üstü alman gerekiyormuş çünkü alt serilerde kronik sıkıntılar var. Almadan önce telefon hakkında detaylı bilgi alıp öyle karar ver.

cesur424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İthalatçı g4 alabiliyorsan g4 al. Fakat 601k serisi ve üstü alman gerekiyormuş çünkü alt serilerde kronik sıkıntılar var. Almadan önce telefon hakkında detaylı bilgi alıp öyle karar ver.
Hocam max 1000 liraya kadar cıkabiliyorum g3 alsam 2 yıl idare etmezmi beni oyun oynayan bırısı degılım ?

cesur424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eder canım neden etmesinde 1000 lira civarında başka telefonlarada bak derim. GM PLUS 5 falan.
hocam 1000 lira civarında baska onerebileceğiniz baska telefon var mı ??? nerde kullanacagımı soyledım zaten :) ona göre tavsiye edebilirseniz