Zebromo Uygulamasında Referans İçin Yardım

Bu konuyu okuyanlar

harunank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zebramo diye bir uygulama var alışveriş uygulaması. Buradan fazlaca alışveriş yapacağım davet edene ve davet edilene %7 indirim kuponu veriyorlar. Lütfen 2 dk cepten kayıt olup çek almama yardımcı olur musunuz? Kayıt ekranında davetiye koduna HFLZ05 yazmanız yeterli. Sahte hesap açıp da yapabilirdim fakat hak geçmesini istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

harunank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımlarınızı bekliyorum

harunank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımlarınızı bekliyorum

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Karşılıksız nedne yapalım? :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Şakasına söylemiştim , yaparım elbet bir gün size. Yaparsam ölecem sanki. Mb size feda olsun. Dua falan edersiniz ne bileyim, bu arada üye olmak için kredi kartı vs istiyor mu, bilgi verseniz, ,???

harunank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şakasına söylemiştim , yaparım elbet bir gün size. Yaparsam ölecem sanki. Mb size feda olsun. Dua falan edersiniz ne bileyim, bu arada üye olmak için kredi kartı vs istiyor mu, bilgi verseniz, ,???
çok teşekkür ederim kredi kartı falan istemiyor tc numarası falanda yani alışveriş yapmadan bunları istemiyor

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Tamam hatırlatın yarınn bakarım. Fiyatlar uygun mu? Hepsiburada gibi mi, yoksa amazon tarzı mı (çğnden falan)? Paslaşarak fiyatları aşağı indirebiliriz. :):):)

harunank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaydola tıkladığınızda emailinizi yazıp 2. ekrana geçtiğinizde ad soyad ve davetiye kodu bölümü var oraya HFLZ05 yazdığınızda sadece emailinizi onaylamak kalıyor başka bilgi istemiyorlar
--- Gönderi Güncellendi ---
Tamam hatırlatın yarınn bakarım. Fiyatlar uygun mu? Hepsiburada gibi mi, yoksa amazon tarzı mı (çğnden falan)? Paslaşarak fiyatları aşağı indirebiliriz. :):):)
2. el ürün satılıyor herşey var bireysel satıcı hepsi

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Tamamdır, işime yaramaz ama fake maille açarım hesap. Yaş soruyor mu? Yalancı konumuna düşmek istemiyorum uygulama içerisinde. letgo gibi bir şey yani anladığım kadarı ile.

harunank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2. el ürün satılıyor
Tamamdır, işime yaramaz ama fake maille açarım hesap. Yaş soruyor mu? Yalancı konumuna düşmek istemiyorum uygulama içerisinde. letgo gibi bir şey yani anladığım kadarı ile.
aynen leggo gibi ama gerçek maille açarsanız sevinirim sahte ile hak geçer diyerek açmıyorum ben

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Yok ya. Ne olcak :D tempmail le açarım. Adamlar mailimi sorarken düşünceklerdi. Mail mi mail:)