Z5 Compact!

Bu konuyu okuyanlar

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
uzun bir aranın ardından Merhaba!

başlıktan anlayacağınız üzre sıkıntım z5c ile. yani piyasada siyah z5c kalmaması çok garip, bu konu hakkında fikri olanlar lütfen yazsın. ayrıca evkur'da siyah var ancak evkur hakkında pek iyi şeyler söylemiyorlar siz ne dersiniz? ve tabiki z5c üretimi hakkında bir şeyler söylemek isteyen varsa da iyi olur..

teşekkürler.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
uzun bir aranın ardından Merhaba!

başlıktan anlayacağınız üzre sıkıntım z5c ile. yani piyasada siyah z5c kalmaması çok garip, bu konu hakkında fikri olanlar lütfen yazsın. ayrıca evkur'da siyah var ancak evkur hakkında pek iyi şeyler söylemiyorlar siz ne dersiniz? ve tabiki z5c üretimi hakkında bir şeyler söylemek isteyen varsa da iyi olur..

teşekkürler.
Isınıyor. Ayrıca alsanda elinde patlar satamazsın o ısınması uyuz etti beni. Evkur'a bulaşma faiz'in dibine vuruyorlar.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Z5 serisinin stokları eritiliyor.

Benzerini Lumia 640XL'de gördük.

Sony X ile yeni sayfa açmaya çalışıyor bu yüzden de M5 ve Z5 serisinin stoğunu eritmeye çalışıyor.

ds mosx

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ben de z5c siyah telefonumun bozulması üzerine araştırdım dediğin evkurda da yok o stok görüntüsü yanlış haberin olsun. Başka bir yerde de bulamadım en sonunda kvk yenisini vermeyi teklif etti de rahatladım.
Telefonu 1450 tlye getirmiştim. Her ne kadar ısınan bir telefon olsa da küçük boyutlarda ve fiyatı üzerinden başka muadili olmadığı (iphone hariç ki o da çok küçük bence) için bu kadar çabuk satıştan kaldırılmasına anlam veremedim.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
ah sony ah. bir telefonunu beğendim onu da alamıyorum. küçük ve performanslı başka telefon var mı .d yoksa ikinci ele bakacağım.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
ah sony ah. bir telefonunu beğendim onu da alamıyorum. küçük ve performanslı başka telefon var mı .d yoksa ikinci ele bakacağım.
Z5 serisi telefonların üretimi durduruldu diye biliyorum yanlışsa düzeltsinler. Z5 inde stok bitiyor çünkü :D