Z1 Compact için Kolay Root Yöntemi - BL Kapalı [Diğer Xperia cihazlar da deneyebilir]

Bu konuyu okuyanlar

emrbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Buna gerek yok pc companion dan support zone bas telefon tablet yazılımını güncelleştir de mavi yazılı telefon tabletimi onar a bas telefonu görüyo zaten bas ona stok roma geri dön ama root erişimi gider

- - - Mesaj Güncellendi - - -

abi cyanogenmod 11 nasıl kurulur anlatsana

Abiler cyanogenmod11 nasıl yapılıyo konu açın bi ben de yapmaya çalıştım telefon bozuldu sonra pc companionla düzelttim

Reaksiyon puanı
2,146
kendim yüklemeye karar verdiğim zaman anca anlatabilirim ama mantıken adımlar şunlar

bootloader kilidini aç
cwm recovery yükle
cm rom dosyasını flashla

emrbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendim yüklemeye karar verdiğim zaman anca anlatabilirim ama mantıken adımlar şunlar

bootloader kilidini aç
cwm recovery yükle
cm rom dosyasını flashla

Abi o mantıkla yaptım ama dosyalar bozuldu herhalde telefon siyah ekranda kalıp açılmadı bilgisayara geçince Video linkini yazarım alta

emrbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi o mantıkla yaptım ama dosyalar bozuldu herhalde telefon siyah ekranda kalıp açılmadı bilgisayara geçince Video linkini yazarım alta

Abi cyanogenmod android l için güncelleme alıyormu yoksa yeniden cyanogenmod kurcazmı İmeı degişiyomu

Bootloader açma videosu varmı sanırım ben açamadımda:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu yöntemle root yaptığımız telefonları güncelleyebilir miyiz? Eğer evetse güncellemeden sonra root kalkar mı?

emrbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncelleniyo ama bilgisayardan ve de root kalkıyor

Reaksiyon puanı
2,146
Flashtool ile ftf atıp güncelleyebilirsin, rootu yine aynı yöntemle yapabilirsin.

romikx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
n5AOo0.png

HEP BURDA KALIYOR NE YAPMALIYIM??
Telefonum : Xperia Z1
Model Numarası : C6903
Derleme Numarası : 14.4.A.0.157

Reaksiyon puanı
2,146
Pencereyi kapatıp telefonun bağlantısını kes, kapatıp aç telefonu root checker ile kontrol et root olmuş olabilir.

Birisi510

Asistan
Reaksiyon puanı
1

bootloader kilidini aç
cwm recovery yükle
cm rom dosyasını flashla
Ek olarak Gaaps da yüklemesi gerek.

Bu rehber de Z2 için. http://www.youtube.com/watch?v=pTdOCtj47Fo

romikx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef böyle yardımcı olamıyorum. Ama yönergeleri izleyerek ben root edebildim. Baştan wipe ederek yeni firmware kur tekrar dene diyebilirim ancak.

Nasıl yani, analamadım? Ben sadece telefonumu rootlamak istiyorum ve bu konuda pek bir bilgim yok. Lütfen yardımcı olun..

romikx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardım edecek yok mu yaa? Telefonuma nasıl root atabilirim???:helpsmilie:

Reaksiyon puanı
2,146
Kardeş istersen konunun başına bu rehberi ekleyebilirsin. (Türkçe anlatım): http://www.youtube.com/watch?v=pTdOCtj47Fo

Z2 değil M2'yi sormuş ama video iyi oldu konuda bahsettiğim aracın videolu anlatımı olmuş.

Yardım edecek yok mu yaa? Telefonuma nasıl root atabilirim???:helpsmilie:

bişeyleri yanlış yapıyorsun ama neyi bilmiyorum o yüzden buradan bu kadar yardımcı olabilirim diyorum, aracı verdim nasıl kullanılacağını yazdım, arkadaş video da paylaşmış artık gerisi sizde bitiyor

wipe yapıp telefonu sıfırlayıp temiz bir telefon üzerinde herşeye baştan başlamanı önerebilirim sadece

emrbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cyanogen mod 12 çıkmış nasıl kuruluyo ben 11'i denedim telefon bozuldu cyanogen mod için konu açsanıza

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Üstadlar bu [ROM][C69xx][.157][LB/UB]DstrikerZ1 Kai ROM 5.0 xda developers kurulumunu bize anlatabilir misiniz.
Teşekkürler.