Yüz binlerce uygulama iOS 11'de çalışmayacak!

Bu konuyu okuyanlar

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Şimdi dileyelim ki adamın elinde temiz ıphone 5 var kullanılmaz Halemi gelecek anlamadım tam olarak

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Bu durumu Android tarafında da görsek iyi olur.
Yine yanıltıcı uygulamaların ivedi bi şekilde silinmesi hususuda buna dahil.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
:D android de böyle bir şey mevcut olmuyor ilk başta ufak tefek çalıştırma hatası verir güncelleme ile düzelir ama İos maalesef gaza gelmiş tam bitirmeden yayınlamış

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Android öyle bir şeye rastlamazda virüs kaynıyor mübarek Güvenliğini arttırmıyor nedense

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Android öyle bir şeye rastlamazda virüs kaynıyor mübarek Güvenliğini arttırmıyor nedense
Şimdi bir pc ile karşılaştırmak saçma olacak ama android açık kaynaklı bir sistem ve Google üreticilere ücretsiz bir şekilde dağıtıyor zaten reklamlar dan program ücretlerin den gelen para yeter de artar bile hal böyle olunca herşey kullanıcıya kalmış yani dikkatli kullanırsan girdiğin sitelere indirdiğin programlara dikkat edersen yani kısacası bilinçli bir kullanıcı olursan android güvenilir olabilir. Windows mantığı gibi kullanıcı var yıllarca format bile atmadan pc yi kullanır ama dikkatsiz kullanıcı var 2 ay bile demeden virüs yuvası yapar pc yi. Kısacası android seçimi kullanıcıya bırakan bir işletim sistemi ıos ise yönetmeyi seven kullanıcıya çok bir seçenek bırakmayan ama lazım olacak bir çok şeyi her güncelleme de isteğe göre yavaş yavaş veren bir işletim sistemi yani sen bhnları kullan şuradan program indir güvenliğin bende tabi küçük bir not düşmek isterim on dada neye onay verdiğin önemli mesela ben a programını kullanıyorum ama kişilerime erişmediği sürece sıkıntı yok yani güvenemiyorum kapata biliyorsun ayarlarda şuna erişsin buna erişmesin

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Google in kullanıcılarına zararlı içerikleri engellemesi gerekir play marketindeki uygulamaları virüs taraması yapması lazım satın alma işlemlerinde nasıl güvenilir oluyorsa uygulamalarda aynı güveni sağlayabilmesi gerekir Bende bilmediğim programları indirip kurmuyorum uygulama izinlerini Manuel kontrol ediyorum İos çok kısıtlı bir işletim sistemi olmasaydı daha iyi olacaktı ama maalesef İphone telefonları yeterli güce sahip değil İphone nu adam gibi yapan Tek işletim sistemi yoksa ona hiç öyle 5000 tl vermek çok mantıksız oluyor

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Google in kullanıcılarına zararlı içerikleri engellemesi gerekir play marketindeki uygulamaları virüs taraması yapması lazım satın alma işlemlerinde nasıl güvenilir oluyorsa uygulamalarda aynı güveni sağlayabilmesi gerekir Bende bilmediğim programları indirip kurmuyorum uygulama izinlerini Manuel kontrol ediyorum İos çok kısıtlı bir işletim sistemi olmasaydı daha iyi olacaktı ama maalesef İphone telefonları yeterli güce sahip değil İphone nu adam gibi yapan Tek işletim sistemi yoksa ona hiç öyle 5000 tl vermek çok mantıksız oluyor
Aynen öyle kardeşim ıos olması ıphone için para verip alınacak bir telefon değil ama şöyle birşey var kendi uygulaması ıos için yazıldığın dan dolayı çalıştıramadığı oyun program yok yani gücü fazla bile geliyor ilk başlarda

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Android Windows mantığı ile çalışıyor arkaplan uygulamaları işlemciyi tüketiyor MediaTek Bazı Alt Kirin işlemcileri dayanamıyor bu yoğunluğa Aslında ben Kirin 935 işlemcili bir telefon kullanıyorum 6 ay önce neredeyse Snapdragon 820 işlemcisi gibi stabil ve çok hızlıydı şimdi çok rezalet duruma düştüm

Son mesajlar