Yurtdışından İphone 4s

Bu konuyu okuyanlar

Theosy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışından iphone 4 s getirtmek istiyorum malum ülkemizdeki fiyatlar çok uçuk..Fakat aklıma takılan soru şu ; Aldığım cihazın burada çalışması için ne yapmalıyım bu konuda hiç bir fikrim yok . Yaptıracağım şey masraflı oluyormu yani astarı yüzünü geçermi ? Ve bir soru daha ; Dil seçeneği ile ilgili br sıkıntım olurmu Türkçe kullanabiliyormuyuz ?

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
İlk kuralın şu olsun; Telefon simlock'lu yani simkilitli olmasın TR'de çok sıkıntı yaşarsın bu yüzden..

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yurtdışından iphone 4 s getirtmek istiyorum malum ülkemizdeki fiyatlar çok uçuk..Fakat aklıma takılan soru şu ; Aldığım cihazın burada çalışması için ne yapmalıyım bu konuda hiç bir fikrim yok . Yaptıracağım şey masraflı oluyormu yani astarı yüzünü geçermi ? Ve bir soru daha ; Dil seçeneği ile ilgili br sıkıntım olurmu Türkçe kullanabiliyormuyuz ?
arkadaşın dediği gibi sim kilitsiz olmasına dikkat et. gerçi sim kilit olayını iphone 4'ün son partisinde kaldırmışlardı sanırım ama 4s'te var mı yok mu emin değilim. o yüzden dikkat etmen gereken ilk olay bu olmalı. dil seçeneği konusunda türkçe dil seçeneği mevcut diye biliyorum ama yanılıyor olabilirim. yurt içi al garantili olsun sonra teknik servis masrafları blini bükebilir diyeceğim ama türkiye'de yarından itibaren külçe latın fiyatına satılacağı için diyemiyorum.

Theosy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşın dediği gibi sim kilitsiz olmasına dikkat et. gerçi sim kilit olayını iphone 4'ün son partisinde kaldırmışlardı sanırım ama 4s'te var mı yok mu emin değilim. o yüzden dikkat etmen gereken ilk olay bu olmalı. dil seçeneği konusunda türkçe dil seçeneği mevcut diye biliyorum ama yanılıyor olabilirim. yurt içi al garantili olsun sonra teknik servis masrafları blini bükebilir diyeceğim ama türkiye'de yarından itibaren külçe latın fiyatına satılacağı için diyemiyorum.

:)) Çok doğru .. Okadar para veriliyor sonuç olarak yurtdışından gelende bedava değil sonuçta en mantıklısı dediğin gibi yurtiçi almak ..

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
:)) Çok doğru .. Okadar para veriliyor sonuç olarak yurtdışından gelende bedava değil sonuçta en mantıklısı dediğin gibi yurtiçi almak ..
yurtiçi almak mantıklı ama bu mantık 3000 küsür liraya tekabul ediyor. en azından turkcell'in açıkladığı fiyatlar öyle.

zatura

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Türkcelin açıkladığı fiyatlar kurumsal paketler için , 4s paketleri ile şu anda geçerli ip4 paketlerinin
karşılaştırmak lazım ..

fyodor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Apple da 1 yil uluslararasi garanti yok mu idi?

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Sırf garanti olayı için neredeyse telefonun kendisi kadar para bayılmaya gerek yok bence. Biraz daha dikkatli kullanın telefonu. :D

Apple tarafından zaten 1 yıl uluslararası garantisi var fakat Türkiye'de Apple Store olmadığından bu garanti geçerli olmuyor. Bu sene Apple Store açılacağı söyleniyor aslı varsa.

yokur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu kış amerikada bulunan kardeşim simkilitsiz 4s getirecek, unlock fiyatı 650 usd yani 1200 tl başlarım garantisine türkiyede 3000 tl tutyor, ben 3 kere alırım o parayla

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bu kış amerikada bulunan kardeşim simkilitsiz 4s getirecek, unlock fiyatı 650 usd yani 1200 tl başlarım garantisine türkiyede 3000 tl tutyor, ben 3 kere alırım o parayla
1200 lira verip garantisiz telefon almam...

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
1200 lirayı değil iphone a,hiç bir telefona vermem.Parayı okadar kolay kazanmıyorum çünkü.

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
yurtdışından cihaz geldikten en az bir ay içinde bir pasaport üzerine kayıt yaptırmalısın. tabii pasaporta daha önce bir tel kayıt ettirilmmişse.