Yurtdışından iPhone 4S(İOS7) aldım kilitli çıktı! lütfen yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

Cavid1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar telefonu açtığımda telefonu aktiv etme işlemi geliyor sonra aktiv ederken etkinleştirme hatası çıkıyor.Telefonu servise verdim telefonu Amerikadan alındığı için telefonun kendisi ve sim kartı kilitli olduğunu söylediler.Kendim bunu nasıl unlock yapabilirim?Unlock yapma işlemi içinde para istiyorlar vermek istemiyorum.Bu arada Azerbaycanda yaşıyorum:bored:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Merhaba Arkadaşlar telefonu açtığımda telefonu aktiv etme işlemi geliyor sonra aktiv ederken etkinleştirme hatası çıkıyor.Telefonu servise verdim telefonu Amerikadan alındığı için telefonun kendisi ve sim kartı kilitli olduğunu söylediler.Kendim bunu nasıl unlock yapabilirim?Unlock yapma işlemi içinde para istiyorlar vermek istemiyorum.Bu arada Azerbaycanda yaşıyorum:bored:
Yöntemi var ama fazla sorun çıkartır. Onun yerine para verip ülkede kullanılabilir hale getirmeniz lazım.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Senin bulunduğun firmware de jailbreak + unlock yapılması Lazım. Jailbreak var diye biliyorum ama unlock mümkün OLDUĞUNU sanmıyorum baseband yükseldiği için hazır metodlar ise yarayamayabilir.