Yurtdışından iPhone 4S(İOS7) aldım kilitli çıktı! lütfen yardım edin

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba Arkadaşlar telefonu açtığımda telefonu aktiv etme işlemi geliyor sonra aktiv ederken etkinleştirme hatası çıkıyor.Telefonu servise verdim telefonu Amerikadan alındığı için telefonun kendisi ve sim kartı kilitli olduğunu söylediler.Kendim bunu nasıl unlock yapabilirim?Unlock yapma işlemi içinde para istiyorlar vermek istemiyorum.Bu arada Azerbaycanda yaşıyorum:bored:

Merhaba Arkadaşlar telefonu açtığımda telefonu aktiv etme işlemi geliyor sonra aktiv ederken etkinleştirme hatası çıkıyor.Telefonu servise verdim telefonu Amerikadan alındığı için telefonun kendisi ve sim kartı kilitli olduğunu söylediler.Kendim bunu nasıl unlock yapabilirim?Unlock yapma işlemi içinde para istiyorlar vermek istemiyorum.Bu arada Azerbaycanda yaşıyorum:bored:
Yöntemi var ama fazla sorun çıkartır. Onun yerine para verip ülkede kullanılabilir hale getirmeniz lazım.

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
Senin bulunduğun firmware de jailbreak + unlock yapılması Lazım. Jailbreak var diye biliyorum ama unlock mümkün OLDUĞUNU sanmıyorum baseband yükseldiği için hazır metodlar ise yarayamayabilir.