yurtdışında yazılım şirketi kurmak?

Bu konuyu okuyanlar

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba ben yurtdışındaki bir arkadaşımla yazılım şirketi kuracağım ve yaptığım yazılımı yurtdışındaki arkadaşım aracılığıyla marketlere koyacağım acaba bu işin prosedürü nedir ne gibi olumlu olumsuz yanları var? kısaca bürokrasisi nedir? örneğin şirketi kurduktan sonra işe eleman alma vergi ve uygulamaların tutması durumunda karşılaşılacak riskler ve pozitif durumlar neler ? bonus soru: şirketi kurarken arkadaşım yurtdışından bana yani türkiyeye elektronik sözleşme mi göndericek ve ben online doldurup elektronik imza mı atacağım?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
En garanti bilgi almak için google'de araştırma yapın hocam , ciddi bir iş ..

msesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Yazılım şirketi kurmak, normal şirket kurmaktan pek birfarkı yok. Hangi ülkede kurulacak ise o ülkenin standard şirket kurma prosedürleri vardır. Orayı incelemelisiniz.

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yazılım şirketi kurmak, normal şirket kurmaktan pek birfarkı yok. Hangi ülkede kurulacak ise o ülkenin standard şirket kurma prosedürleri vardır. Orayı incelemelisiniz.
arkadaşım app i yurtdışından markete sokup benim tr banka hesabımı yurtdışı bankasına tanımlayıp benim hesabıma gönderecek bu konuda bilgin var mı?

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Bittiyse kendin pazarla. Neden naşkasına kaptıracaksın?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
tavsiyem vergisi sıfır olan ülkeler üzerinden kurun en azında vergi derdin olmaz basit olarak polonya olabilir (=