Yurtdışında okul, dil okulu

Bu konuyu okuyanlar

lapa_lapa

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Yurtdışında dil okulu için danışmanlık şirketlerini araştırıyorum. Okuldaki hocalardan biri Boa Lingua'yı tavsiye etti. Bir iki gün içinde görüşmeye gideceğim de yine de sormak istedim bilen var mı? Bizim hoca kendi oğlunu göndermiş bu şirketle Amerika'ya. Çok memnun kalmışlar, kalacak yeri de şirket ayarlamış. Bir de yurtdışı okul tecrübesi olan var mı?

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
İstanbulda merkezi olan college centennial,okul canada da dünya üzerinde sayılı sistemleri kullanıyor bilgisayar mühendisligi için sormustum 6 ay okulu okuyon,seni buyuk fırmalara gonderıyorlar stajyer gıbı calısmaya baslıyosun saatide 15$veya 30$ neydı.IECC danısmanlık var önerebilcegım texas aim üniversitesi cok makul bır fıyat vermıstı dunyanın en ıyı 5 unıversıtesı,birebir üniversite temsilcileriyle gorusmek ıstıyorsan AKARE yurtdısı egıtım fuarlarına katılman gerek
+
Ukrayna üniversitesi var uçak mühendisligi için bri çok ulkeden ögrenci alıyolar türkiyede pek yaygın degıl okucagın bolumde ısrarlı degılsen ukraynada uçak mühendisligi alanını okumanı isterım hem gelişen hava sektoru ıcın hep ihtiyac duyulur 30 yıl sonra bıle
daha fazla sorun varsa yanıtlaya bılırım

justnow

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Dil okulu düşünüyorsan Boa Lingua doğru bir şirket. Kardeşim Boston'a gitti geçen yıl. Bir sürü yerle konuştuk, en içimize sinen okulu onlar buldular. Hem de daha uygun fiyatlarla. Konuşmadıysan bir konuş en azından danış, fikir versinler.

lapa_lapa

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dil okulu düşünüyorsan Boa Lingua doğru bir şirket. Kardeşim Boston'a gitti geçen yıl. Bir sürü yerle konuştuk, en içimize sinen okulu onlar buldular. Hem de daha uygun fiyatlarla. Konuşmadıysan bir konuş en azından danış, fikir versinler.

Konuştum konuştum!! :) Hakkaten çok fazla detaylı ve işime yarayan bir görüşme oldu. Boa Lingua'nın Amerika ve Kanada okullarına bakıyoruz şimdi. vaktim var daha o yüzden rahat rahat inceliyorum hepsini. Sanırım çok yakında netleşecek hangi ülke ve hangi okul... :) Bu arada çok heyecanlı bişeymiş bu araştırmalar falan.....:):)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Farklı sitelerde konu farklı cümlelerle ama aynı gün yakın saatlerde açılıyor, konuya cevap aynı gün 1 saat arayla geliyor, gizli bir reklam olduğunu düşünüyorum..

justnow

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Kanada... Süper tercih! Yerinde olmayı çok isterdim... :) Video'da Kanada'da üç tane LSC var. Hangisini seçtiniz?

lapa_lapa

Asistan
Reaksiyon puanı
2

justnow

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
New York Gezgini diye bir bloga rastladım. Burada da paylaşmak istedim. Yurtdışı dil okulu düşünenler için baya anlamlı olacak gibi. Boa Lingua'nın facebook sayfasında gördüm. Onlarla New York'a dil öğrenmeye giden biri orada görüp yaşadıklarını anlatıyor. Hoş bence. http://newyorkgezgini.tumblr.com/

lapa_lapa

Asistan
Reaksiyon puanı
2
New York Gezgini diye bir bloga rastladım. Burada da paylaşmak istedim. Yurtdışı dil okulu düşünenler için baya anlamlı olacak gibi. Boa Lingua'nın facebook sayfasında gördüm. Onlarla New York'a dil öğrenmeye giden biri orada görüp yaşadıklarını anlatıyor. Hoş bence. http://newyorkgezgini.tumblr.com/

Güzel ama sadece New York. Yine de anlamlı benim için de. Thx... :)

lapa_lapa

Asistan
Reaksiyon puanı
2
eger farklı bir ortam dersen capetown u tavsıye edebılırım dıl okulu ıcın. dusunursen eger bılgı verebılırım

Capetown hakkında fazla bir bilgim yok aslında. Boa Lingua eğitim danışmanlığının broşüründe görmüştüm biraz. Aklımda kaldığı kadarıyla Inlingua adında bir dil okulu vardı gönderdiklreri. Ben Kanada'ya gidiyorum ama yine de bilgi verirsen sevinirim. :yes: Teşekkürler...:)

RamoneS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fiyatlar nasıl mesela bu okullarda bilgisi olan varmı?=

adnan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Yurtdışında dil okulu için danışmanlık şirketlerini araştırıyorum. Okuldaki hocalardan biri Boa Lingua'yı tavsiye etti. Bir iki gün içinde görüşmeye gideceğim de yine de sormak istedim bilen var mı? Bizim hoca kendi oğlunu göndermiş bu şirketle Amerika'ya. Çok memnun kalmışlar, kalacak yeri de şirket ayarlamış. Bir de yurtdışı okul tecrübesi olan var mı?

Merhaba,

Ben yurt dışı dil eğitimi için Boston şehrini tercih ettim.Sprachcaffe dil okulu ile gitmiştim.İngilizce konusunda kendinizi geliştirmek için Sprachcaffe dil okulunu tercih etmenizi öneririm.Öğretmenler oldukça ilgili ve sizin dil konusunda gelişmenize yönelik hizmetleriyle sizin dile olan ilginizi ve hevesinizi daha da arttırıyorlar.

mustafa3bp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0