Yurtdışı telefon kayıt ücreti 1500 TL oldu hahahahaha

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

topalsolucan

Rektör
2 sene önce 5 bin tl olan motorsiklet şuan 16 bin tl
2 sene önce 60 bin tl olan araba şuan 100 bin tl
2 sene önce amiral gemisi 3 bin tl olan telefon şuan 6 7 bin tl

ben 2 sene önce alabildiklerimi şuan alabilmem için %120 oranında bi zam almam gerekiyordu. ama 2 senede %20 aldım :)

Leand

Profesör
Eyi eyi çoğ eyi olğuyor dış güşler habre mamlejewte talefon getrip vargy vaermeyordtu.
Dışarı çıkan geri gelmiyorki bunlar dışarı çıkıp geri gelene vergi çıkartıyorlar. Ha ne oldu kendi kendilerine vergi çıkartmış oldular. :/ E o zaman;
- Çoğ ayi oldtu supeyr hayrikaa :D :D

Ben Kenobi

Dekan
Yıllar önce bugünlere geleceğimizi söyledim ben buralarda Yunanistan henüz ekonomik krizdeyken.
Ki onlar krizdeyken bile bizim en güçlü halimizden bile yine de alım güçleri yüksekti.
Bunun için kahin olmaya gerek yok, yapılan yanlışları tek tek saymaya da gerek yok, o zamanlar çoğunluğu inandıramadık.

alperrr98

Üyecik
Yurtdışından telefon acagim malum pasaport kayit ücretinden dolayi eski telefonumun imeisini yeni alacagim telefona klonlamak istiyorum eski telefonum cift hatli 2 imeisi var yeni telefona 1tanesini klonlasam iki telefonuda kullanabilirmiyim herhangi kapanma islemi olur mu çünkü benim oldugu icin klonlamis oldugum imeiyi hic kimse sikayet etmeyecek

stat counter