Yurtdışı bilişim projelerine ülkemizden ortaklık,ortaklık hukuku ve fikri hakların korunması

Konusu 'Startup ve Girişimcilik' forumundadır ve DanteThinkpad tarafından 18 Mart 2017 başlatılmıştır.


 1. DanteThinkpad

  DanteThinkpad Üyecik

  Katılım:
  18 Mart 2017
  Mesajlar:
  1
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cinsiyet:
  Erkek
  Yer:
  Muğla

  - Yurtdışı bilişim projelerine ülkemizden ortaklık,ortaklık hukuku ve fikri hakların korunması

  Bir github projesiyken halihazırda iki girişimci tarafından dünyadaki tüm yerel çatışmalar,problemler ve diğer sosyal olayları kullanıcı bildirim destekleriyle internet dünyasına taşıyan bir interaltif harita projesine ,kendi özgün projemle dahil olmak ve bu kişilerle kendi projem için ortaklık kurmak istiyorum.Bu girişimci arkadaşlarımız Türkiye dışında bir ülkede ikamet etmekteler ve böyle bir projeyi hayata geçirmek için gerekli ortaklık sözleşmeleri,kendi fikri haklarımı koruyabilecek bir ortaklık yapısı ve ileride olur da istenilen performansa ulaştığında oluşabilecek hak ihlallerinin önüne geçebilmek için gerekli adımlar hakkında forum üyelerinden bilgi,belge ve yönlendirmeler nelerdir.
  .
   


 2. Startup Hukuku

  Startup Hukuku Üyecik

  Katılım:
  2 Nisan 2017
  Mesajlar:
  1
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cinsiyet:
  Erkek
  Yer:
  İstanbul
  Merhabalar,

  Ben Startup Hukuku'nun kurucularından Mümtaz Hacıpaşaoğlu. Daha önce Github'dan ticarileşmiş pek çok startupla çalıştık, Amerika şirketlerini kurup yazılımlarını devrettik. [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımla;
  Mümtaz Hacıpaşaoğlu
   
 3. kgkay

  kgkay Üyecik

  Katılım:
  12 Ekim 2017
  Mesajlar:
  1
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cinsiyet:
  Erkek
  Yer:
  izmir
  Kurumsal Kimliğiniz desteklenir, Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretilir. Bizim işimiz bizi tercih edenleri potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ve tanıtmaktır, web tasarım, e-ticaret çözümü ,arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışması yaptırabileceğiniz işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğinizde yaklaşan bir yer arıyorsanız, bütün birikimimizle, size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazır ve istekliyiz. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım! Web Tasarım hizmetlerimizi incelemelisiniz. Web Tasarım - İzmir Web Grafik Tasarım - Seo Hizmetleri
   
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş