Yurt dışından gelen imac hakkında bir kaç soru?

Bu konuyu okuyanlar

kcam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Yurt dışından akrabam imac gönderdi. 2.66 ghz core 2 duo 2 gb ram özelliğinde. sistem çok yavaş çalışıyordu ve ingilizceydi. bende internetten niresh lion 10.7.2 indirdim ve kurdum. ancak, kurulum bittikten sonra hesabım için bir resim seçiyorum. mac os x kullanmaya başlayın tıkladıktan sonra ekranda mouse imleci dışında birşey yok. sanırım illegal kurulum olduğundan kaynaklanıyor. kurarken hdd sildim komple. orjinal kurulum dvd leride yok maalesef. orjinal dvd indirebileceğim bir link var mı acaba? time machine yedeği falanda yok. imac öylece kaldı kullanamıyorum. ilgili ve bilgili olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
teşekkürler.

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Appstore'dan indirip kurabilirsin.

erasier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaşadığınız şehiri söylerseniz size yardımcı olabilirm gerekirse bir dvd yollayabilirim apple akdeniz bölge servisinde calısıyorum. yardımcı olmak isterim size bu konuda.

kcam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,
Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. eğer gönderebilecekseniz açık adresimi özel mesaj ile yazabilirim.
teşekkürler.

kcam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar maalesef kurulum dvdsi elime geçmedi. elinde olan var mı acaba? imac kullanamıyorum. eğer bana flash bellek ile gönderebilecek var ise tüm masraflarını karşılarım. teşekkürler.

Son mesajlar