Yüksek ram kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kokteyl denilen programı denemenizi tavsiye etmiyorum. Ne var acaba, seçenekler nedir diye tıklamamla bir sürü ayar yaptı. Sistem geri yüklemeyi falan kapatmış, ekran kartının adı firepro acayip bir şey oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 8370
Hocam info'da zaten her şey yazıyor. Onlar zararlı yazılım değil ayrıca antivirüs yazılımlarının çıkardığı yanlış pozitif teşhisleri. Ekran kartının adı nasıl firapro oldu foto atar mısın ? Ben teknik serviste günde onca bilgisayara yapıyorum formattan sonra daha hiç sıkıntıyla karşılaşmadım.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İnfo'da şu şu değişiklikleri yapıyor yazıyor ama tıklar tıklamaz değişiklik yapması kötü, ben bazı özellikleri (özellikle servisler) kapatsam yeter diye tıklamıştım. Neyse ki Kaspersky ve sistem geri yükleme ile geri aldım tüm değişiklikleri. Bir de sistemin yedeğini aldım. İyi oldu. :)

Firepro dediğim şey de, hani radeon yazar ya onun adı firepro oldu nedense.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Şu chrome'u bir ben sevemedim galiba . Şu an gs yandex kullanıyorum gayet çok hızlı ve stabil . Ayrıca Adguardda çok iyi çalışıyor. Yapışan araştırmalara göre de en çok virüs barındıran tarayıcı Chrome olmuş . Asla indirmem . Ama indirenlere saygı duyarım :)

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Yapan arkadaşın kötü bir niyeti yoktur ama bildiğimiz yazılım şirketleri dışında birisinin yaptığı programların kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Virustotal' da bir şey çıkmadı bu arada.