Yüklü Ses Çıkış Aygıtı Yok Lütfen Acil Yardımmm

Bu konuyu okuyanlar

aniltugsat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim benim çok önemli bir sorunum var. Şimdi ben SlimDrivers'la ilk defa driverlarımı güncelledim ve ses gitti sağ alttaki ses yerinde x var ve yüklü ses çıkış aygıtı yok yazıyo sağ tıklayıp kayıttan yürütme aygıtları diyorum hoparlör devrede ama ses yok lütfen yardım edin şu an format attırmaya müsait değilim kendim de atarsam dosyaları silerim diye korkuyorum lütfen yardım edin lütfennn!! :((
8mkygA.jpg

alaskayerlisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim benim çok önemli bir sorunum var. Şimdi ben SlimDrivers'la ilk defa driverlarımı güncelledim ve ses gitti sağ alttaki ses yerinde x var ve yüklü ses çıkış aygıtı yok yazıyo sağ tıklayıp kayıttan yürütme aygıtları diyorum hoparlör devrede ama ses yok lütfen yardım edin şu an format attırmaya müsait değilim kendim de atarsam dosyaları silerim diye korkuyorum lütfen yardım edin lütfennn!! :((
8mkygA.jpg
öncelikle benimde sıkla karşılaştığım bir sorun. Genelde sürüm xp den 7 ye vs. yazılım yükseltmesinde ortaya çıkıyor.
öncelikle driverpack solution programını indirip driverlerinizi tekrar kurun ve ses kartınızın driverinin şuan yüklü olup olmadığını, etkin durumda mı değilmi vs. bunları kontrol edin.
Eğer bütün hepsi olumsuz ise BIOS dan devredışı kalan ses aygıtını etkin duruma getirin.

aniltugsat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle benimde sıkla karşılaştığım bir sorun. Genelde sürüm xp den 7 ye vs. yazılım yükseltmesinde ortaya çıkıyor.
öncelikle driverpack solution programını indirip driverlerinizi tekrar kurun ve ses kartınızın driverinin şuan yüklü olup olmadığını, etkin durumda mı değilmi vs. bunları kontrol edin.
Eğer bütün hepsi olumsuz ise BIOS dan devredışı kalan ses aygıtını etkin duruma getirin.

kardeşim merhaba ya sanırım yeni güncellemeleri kaldıramadı bilgisayar sistem geri yüklemesi de olmadı ve biosu nası açıcam

alaskayerlisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anakartın markası ne? bios ekranı anakarttan anakarta değişir.
sen pc basladiginda esc,del,f2,f12 vs. bütün tuşları deneyerek bios penceresine ulabişilirsin.
güncellemeyle alakası yok. yanlış driveri kurmuş olabilirsin.
pm gönderirsen teamwiever üzerinden halledebilirim.

GraFitee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
BİOS a girmene gerek yok.Yüklü programlar kısmından Ses kartınla ilgili driverları kontrol et(yüklü ise sil).Anakart marka ve modelıne ait ses driverını ayrı olarak indir ve kur.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
8mkygA.jpg
Yukledigin ses driverini kaldir ve DriverPack solution yazilimi ile yeniden kur iyi gunler

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Kardeşim yapılan güncelleme sonunda bir sorunla karşılaşmışsınız. Yapmanız gereken sistem geri yükleme..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba yardımcı olur musunuz bana ses kartı yok diyor leptop