Youtube'ye kayıtlı mail adresimi unuttum

Bu konuyu okuyanlar

piyorto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
youtube'ye kayıtlı mail adresimin hangisi olduğunu unuttum ve hatırlayamıyorum.

şifremi unuttum seçeneği ile aklımdaki mail adreslerimi yazdım kayıtlı olmadığını yazıyor.kullanıcı adı ile hatırlatma mesajı yolladığımda şifre gönderiyor ama bu seferde hangisi olduğunu ben bulamıyorum.

acaba bir şekilde hangi mail adresi ile kayıtlı olduğumu nasıl bulabilirim.bu kullancı adı ile videolarım var.ve oonlara ulaşmam lazım.video isimlerinde deişiklik yapabilmek için

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
E-posta yerine kullanıcı adını yazınca açılıyor. Bir denesen.

piyorto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
murat250 şöyle bir sorunumda var ki ben şifreyi de hatırlamıyorum.uzun süredir giriş yapmayınca şifre ve mail adresini unuttum.normal de böyle bir dikkatsizlik yapmazdım mutlaka bir yere yazardım.ama yazdığımıda bulamaıyorum.

mail adresini bulsam sorun biter gibi

piyorto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dediğin sayfayı gördüm önceden.kullanıcı adını yazdığımda kayıtlı olduğum mail adresine mail yolluyor.

bende zaten mail adresini hatırlamıyorum.sorun orada.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Peki arkadaşım senin gmail hesabın varmı?...

Eğer varsa gmail eposta ve şifrenle giriş yap...

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
dediğin sayfayı gördüm önceden.kullanıcı adını yazdığımda kayıtlı olduğum mail adresine mail yolluyor.

bende zaten mail adresini hatırlamıyorum.sorun orada.
Oraya bakmamıştım. :S Burada YouTube'un hatası var. Sanırım hatırlamaktan baska caren yok. :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar ben youtube üye olmustum ama bayadır girmeyince kayıtlı e mail adresimi şifremi herşeyi unuttum bu üyelik paralımıydı ve ilerde herhangi bi borç doğar mı bana yardımcı olurmusunz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar ben youtube üyeliği almıştım ama bayadır girmiyodum herşeyi unuttum yani hesabım açık ama ben bilmiyorun şifreyi kullanıcı adını.ilerde bana bi borç doğar mı bu üyelik yüzünden çünkü hesap kapatılırken mali borç felan diomus yardımcı olurmuusnuz ?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
youtube üyeliği paralı olmadığı için borç falan gelmez merak etme

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende aynı olayı yaşamıştım. Bu arkadaşın verdiği linkten kullanıcı adımı hatırlamıyorum kısmından hallettim işi. Eğer telefon numaranı vermişsen (ki ben vermiştim) numarayı girip numaraya kayıtlı olan hesabı bulabilirsin. Tabi numaranı vermemişsen bilemiyorum ama ben bu yöntemle hallettim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de Youtube'da; hem e-mail, hem de şifremi unuttum. Bu yüzden silmek istediğim bazı videoları silemiyorum. Şu an tek bildiğim kullanıcı adım. Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba...ben de aynı durumdayım e-mail'imi ve şifremi unuttum ama silmek istediğim videoları silemiyorum..sadece kullanıcı adımı hatırlıyorum ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar Benim başıma da geldi bu olay ve hala devam etmekte. Youtube kullanıcı adımı hatırlamıyorum kurtarma sitesine tıkladım hesap adı istedi aklımda olanların hepsini denedim ama yine de olmadı lütfen yardım edebilir misiniz? ne yapmam lazım. videolarım vardı o videoları silmem gerekiyor ama silemiyorum giriş yapamadığım için lütfen yardım edin:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var e mail hatırlamıyorum arkadaşın verdiği linkten denedim sonucunda bana Sağladığınız bilgilerle eşleşen Google hesabı bulunamadı. diyor ne yapmam lazım lütfen bilgi verir misiniz ?? acill ??

Son mesajlar