YouTuber olmak para kazandırıyor mu?

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
youtuber-2.jpg

https://shiftdelete.net/?p=131494

Son düzenleme:

mtekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Youtube artık para kazandırmıyor evet doğru. 2013 yılında Beyaz Show videosu paylaşmıştım. Tabi o zaman telif hakkı felan bilmem. video 2 milyon izlendi ve 3,8 bin tl para kazandım. Daha sonra kanal teliften kapandı vs. Daha sonra bıraktım 2017 yılının yaz ayında tekrar başladım bu sefer bizzat kendim top 10 listeleri hazırlıyorum. 7-8 ay oldu toplam 3,5 milyon civari izlendim. Şimdi söyleyeceğim şeye dikkat edin düşünebiliyor musunuz 584 tl para kazandım. Tecrübelerime dayanarak YT para kazandırmaya devam eder ama demirbaşlara kazandırır ya da inanılmaz yaratıcı bir karakteriniz vardır üstüne üstelik ekrana yakışıyorsunuzdur. Kısacası fark yaratmanız, yenilik katmanız gerekir. Oyun,moda ve makyaj tarzı şeylere hiç başlamayın. Mesela uzaya çıkabilirsiniz ya da magmaya inebilirsiniz ya da görland'da yaşamaya başlayabilirsiniz :)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Youtube işine girecekler onun yerine bilim sitelerinde takılsınlar ülkemize faydalı olsunlar :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Artık belirli abone olmadan parada vermiyor youtube diye biliyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
youtube'a video yükleyen adamın para derdi olmaz olamaz olsa para derdi gider iş bulur çalışırdı.