Youtuber olmak istiyorum yardım

Bu konuyu okuyanlar

AntaqueLsS.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleykum. Youtuber olmak istiyorum iphone 4 telefonumdan oyun videoları çekip yüklemek istiyorum nasıl yapabilirim ücretsiz uygulama varmı ?.

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
@AntaqueLsS Reflector ile bilgisayarına yansıtan ordan Çek ayrıca çok zor olamazsın çok sabır gerek benim kanala bak istersen bi URLJI.COM/PVT kısaltılmış link :)

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Ama adamın iPad minisi var iPhoneda bi oyun oynarken sadece siz görürsünüz ekranı çok küçük ekran yine ayrıca çoook zor youtube da tanınmak

AhmetAkcicek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zorlu bir iş bayağı uğraşman gerekiyor youtuber olman için . Vala kardesm kolay gelsin diyorum :))

menekseee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
.
Türkiye'de en etkili ve basit olarak ModaSky bu hizmeti çoktandır veriyor. YouTube kullanıcıları ModaSky üzerinden videolarını yayınladığı takdirde Sponsor bulabilir veya Reklam alarak gelir eldebilirler.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
.
Türkiye'de en etkili ve basit olarak ModaSky bu hizmeti çoktandır veriyor. YouTube kullanıcıları ModaSky üzerinden videolarını yayınladığı takdirde Sponsor bulabilir veya Reklam alarak gelir eldebilirler.

Modasky nedir, hizmetleri nelerdir bununla ilgili açıklayıcı bilgi paylaşınız.

SeaMonster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim Sana 3 Adet Kutsal Yol Paylaşmama İzin Ver.

1. Para

İlk Zamanlar için fazla Ekipmana İhtiyacın Yok ama Adam Gibi Bi Edit Programına, Adam Gibi Bi Mikrofona (80tl üstü öneririm) kameraya (150tl üstü öneririm) ve eğer sabit bir yerde çekeceksen 2-3 ışık sistemi (Bunlar Güneş Işığı, Oda Işığı, belki 1-2 Lamba) lazım

2. Konu

Bir Kanal Konusuz Olmaz. Konular Baya Bi Fazladır. Örnek Alabilirsin. Ama çalamazsın. fazla kişinin yapmadığı şeyler dene.

3. Verim

1. Bot Atmak Hainliktir
2. En Az Her 4 Günde Bir Video Çek (2 günde biri öneririm)
3. kitleyi düşün. Çocuklarmı? Bilgiye Susamışlarmı? Oyun Manyaklarımı? Deli Fikirlere Bayılanlaramı Video Çekeceğini Bir Düşün.
4. kendine inan. eğer ilk zamanlar abonen fazla yoksa kafana takma ve daha çok video çek.
5. BU İŞ KUMAR! Çünkü Ne Kadar Güzel İçerik Üretipde 10.000 Aboneyi geçemeyenler var. Ama Kameraya Kafa Atıp Gereksiz Bir Zeka Clickbait Yapıp Oyun Çekip 8 Milyonu Üstüne Alanda var. O Yüzden Bu İş Kumar Ama Bence Denemende Fayda Olabilir. Kendine İnan Ve Bu 3 Kutsal Yolu İzle Sevgili Kardeşim

Not: Benim Bi Kanalım Yok Ama Bu Tarz Konularda Tecrübe Ve Bilgi Sahibiyim:D