YouTube'den Video İndirmek Çok Kolay | ImTOO

Bu konuyu okuyanlar

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ImTOO

ImTOO Download YouTube Video, YouTube.com sitesinden video indirmek ve oynatmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılım.ImTOO Download YouTube Video çoklu ve aynı anda çok kanaldan indirmeyi destekliyor.

1-download-youtube-video2.gif

DOWNLOAD

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Video indirmek için programa gerek yok ama bu program çok güzelmiş hatta videoları açıyor.. Güzel program kurdum teşekkürler @PcMühendisi

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Opera kullanıyorsanız ExtendTube adlı pluginde video indirmek için çok kullanışlı. Youtube sayfalarına ekstra tuşlar ekleyerek bir anlamda youtube'a yeni özellikler ekliyor. Siteyle tamamen entegre çalıştığı içindene tarayıcınıza ne de bilgisayara ekstra bir yük bindirmiyor :) Download'a tıkladığınızda videoyu hangi kalitede istediğinizi seçerek direkt olarak indirebiliyorsunuz.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Mp4 ya da flv formatlarını seçip indirebiliyormuyuz yoksa sadece tek formatmı indiriyor?

Reaksiyon puanı
2,146
Opera kullanıyorsanız ExtendTube adlı pluginde video indirmek için çok kullanışlı. Youtube sayfalarına ekstra tuşlar ekleyerek bir anlamda youtube'a yeni özellikler ekliyor. Siteyle tamamen entegre çalıştığı içindene tarayıcınıza ne de bilgisayara ekstra bir yük bindirmiyor :) Download'a tıkladığınızda videoyu hangi kalitede istediğinizi seçerek direkt olarak indirebiliyorsunuz.

Firefox'da bi script kullanıyorum ama bu operanınki daha hoş görünüyor. Greasemonkey scriptine dönüştürme şansımız var mı?

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
idm işimi görüyordu ama istediğimiz farklı ses ve video kodekleri kullanabilme özelliği hoşuma gitti deneyelim bakalım :)

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Firefox'da bi script kullanıyorum ama bu operanınki daha hoş görünüyor. Greasemonkey scriptine dönüştürme şansımız var mı?

Ne desem yalan olur o konuda. Firefox'u neredeyse hiç açmıyorum bile haliyle greasemonkey'i de sadece ismen biliyorum. Ancak ExtendTube'un sayfasında çoğu kullanıcıda daha önce benzer bir script kullandığını ama daha sonra bunu kullanmaya başladığını söylemiş. Yani tahminen ya dönüştürülemiyor ya da deneyen yok.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
İndirdim kullandım baya güzelmiş ayrıca arayüzünü beğendim :)

ulvi77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunlarla uğraşmaya gerk yok en kolayı idm

yucelbrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Mozilla'nın eklentisi olan downloadhelper derim başka birşey demem

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
indirme programı IDM den başka vercek önerebilcek varmı ama bütün siteler olcak aynı ıdm gibi

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet bende kullanıyordum çok güzel tavsiye ederim idm den daha kullanışlı ama sırf youtube videolarında

Antibiotic

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Firefox > DownloadHelper :). Tek youtube değil :D

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
ne zaman zor olduki kurdum mu idm yi iş tamam